Chausson 716, nová generace rodinného polointegrovaného automobilu

0

Nová generace polointegrovaného obytného automobilu Chausson 716 je na trhu s rekreačními vozy jedinečná. Jedná se o první rodinný automobil s nízkým profilem, který v sobě ukrývá elektricky ovládané lůžka v zadní části, které lze přes den vytáhnout pod strop a vytvořit tím volnou plochu, která dá prostor pro pohodlný dětský pokoj.

Chausson 716
Automobil je postaven na základě Fordu Transit s dvoulitrovým motorem o výkonu 130 nebo 170 koňských sil. V přední části je dostatek místa pro pohodlné sezení, které nabízí lavice ve tvaru L a otočné sedadla řidiče a spolujezdce. Tato část slouží i na spaní. Nevýhodou je, že spouštěcí postel zabere celou plochu přední části, včetně prostoru kolem vstupních dveří. Příjemná kuchyňka obsahuje klasický vařič s třemi hořáky a umyvadlo. Potěší však velká, 167 l chladnička a samostatný sprchovací kout. Za zmíněným dětským pokojem se nachází velká šatní skříň a ve spodní části garáž, přístupná jak z boku, tak i ze zadu.
Tento model obytného automobilu Chausson je ideální pro rodinu se dvěma dětmi. Poskytne dostatek prostoru pro každého, když jeho uspořádání oceníme hlavně v denní době. Celková délka vozu je 6,49m a je možné si jej objednat i na základě Fiatu Ducato.

 

Foto a video: chausson