Matrix 670 SC a 670 SBC, to jsou dvě nové hvězdné modely slovinského výrobce obytných automobilů Adria, nesoucí označení 50. výročí značky. Speciální jarní série 2015 se zaměřuje na výzdobu a vybavení.

Výrobce vsadil na ověřený recept s centrální postelí v nejvíce tradičním uspořádání. Matrix 670 SC nabízí centrální postel ve spojení s oddělenou sprchou. Matrix 670 SBC má velkou příčnou koupelnu, která se vyznačuje samostatnou sprchou, samostatným WC a centrálním umyvadlem. Oba modely mají kuchyň ve tvaru písmene L s velkou lednicí. Velká prostorná obývací část nabízí sezení ve tvaru L a spouštěcí elektrickou postel.

Styl a výzdoba
V rámci výročí bral výrobce důraz na styl a dekorace. Celý exteriér se vyznačuje kovově šedou barvou v kombinaci s lesklou černou. Nový design zádi vypadá opravdu skvěle. V interiéru kromě jasného dřeva (ve výbavě již v řadě Axess 2015) jsou použite nové barvy stolu a pracovní desky kuchyňské linky. Čalounění sedadel dominuje vyšité logo 50. výročí.

Zařízení
Kromě řady tradičního zařízení (klimatizace kabiny, tempomat, lednička 190 l …) je možné tyto dva modely rozšířit o pneumatické tlumiče, LED světla, plynový sporák s troubou a ohřev odpadních vod.

Cena Matrix 670 SC a 670 SBC „50th Anniversary“ začíná od 58.900 €.


Adria Matrix 670 SBC Silver Collection 2015 by NewscampTV

Zdroj a foto: www.lemondeducampingcar.fr