Reklama

S aplikací Parking4night je možné vyhledat a sdílet místa v celé Evropě, které se líbí, kde se dá odpočinout, trávit chvíle na pikniku nebo jen tak vyčistit si hlavu. Sdílením mezi uživateli je možné objevit skrytá místa v blízkosti přírody, krásné výhledy, parky, lesy, potoky, pláže apod. Využití najdou spíše majitelé obytných vozů, dodávek nebo kempingových automobilů.

Aplikace Parking4nightK přidávání a editování míst je nutná registrace. K místu je možné přidávat různé informace, vytvořit fotogalerii nebo informovat společenství uživatelů o okolních aktivitách, např. cykloturistika, pěší turistika, rybaření, kanoe, jízda na koních apod. K již daným místům je zároveň možnost zanechat komentáře.
Aplikace umožňuje stažení si oblasti, o kterou má uživatel zájem, a využívat ji bez nutnosti připojení k internetu. Zároveň je možné tímto způsobem vytvořit a editovat místo a data odeslat později, až bude dostupné připojení.

Reklama

 

Aplikace je určena pro mobilní zařízení iOS nebo android a Pc. Základní verze je zdarma, obsahuje ale produkty na zakoupení.

Od vývojáře: AppMobilEdition

Jazyk: anglicky, německy, francouzsky, italsky, španělsky

Aplikace ke stažení na Google Play Aplikace ke stažení na App Store

Reklama