Reklama

Aplikace je vhodným pomocníkem pokud je třeba najít požadované parkovací místo, karavanové stání v celé Evropě nebo v blízkosti, kde se právě nacházíme. Zároveň je hned k dispozici přehled, co dané místo nabízí a co stojí.

Aplikace Promobil Stellplatz-RadarAplikace obsahuje více než 10000, redakcí ověřených, parkovacích míst, ke kterým je možné najít i bohatou nadílku komentářů. Ty napomáhají vytvořit si vlastní pohled na místo nejen z hlediska faktů, ale iz osobních zkušeností ostatních uživatelů. Každé místo je prezentované fotogalerií a dostatečným množstvím informací.

Reklama

Pomocí filtrů pro pokročilé vyhledávání je možné si výsledky ještě více přizpůsobit osobním preferencím. V nastavení profilu je možné uložení nastavení vyhledávání, takže vybrané filtry jsou přednastaveny jako výchozí i po reštertovaní aplikace. Funkce oblíbených funkcí umožňuje centrálně ukládat jednotlivá místa a kombinovat několik oblíbených položek ve složce, např. pro nadcházející cestu.
V offline režimu je možný přístup k databázi parkovacích míst a k dispozici jsou pouze některé funkce.

Základní verze je zdarma a nabízí omezené funkce. Placená verze Plus přidává například filtry rozšířeného vyhledávání, funkci oblíbené, vyhľadáviane offline. Placená verze stojí 0,99 € měsíčně nebo 4,99 € ročně.

Od vývojáře: Motor Presse Stuttgart
Jazyk: německy

Aplikace ke stažení na Google Play Aplikace ke stažení na App Store

Reklama