Na vnější straně je kompaktní a prostorný zevnitř: společnost Bimobil rozšiřuje svůj sortiment o téměř 6,3 metrový, částečně integrovaný model HR 380, založený na modelu Mercedes-Benz Sprinter. Zvláštním důrazem je skupina sedadel do U v zadní části až pro šest lidí, kterou lze jednoduše přeměnit na lůžkovou plochu. Kromě toho je s výškově nastavitelným lůžkem plynule nastavitelná.

Bimobil HR 380, polointegrovaný automobil s hvězdou Bimobil HR 380, polointegrovaný automobil s hvězdou

Vozidlo má zabudovaný šatník v celkové výši interiéru a koupelnu s oddělitelnou sprchou. Kuchyně nabízí 110-litrovou absorpční ledničku, umyvadlo z nerezavějící oceli, plynový sporák s dvěma hořáky a dostatek úložného prostoru. Samozřejmě nesmí chybět typický regál Bimobil.

Vnitřně uzamykatelné dveře vedou z obývací části do kabiny. Tato konstrukce zaručuje dobré izolační hodnoty a lepší zimní vhodnost obytné plochy. Zadní garáž je přístupná prostřednictvím tří velkých výklopných dveří. Plynová nádrž má 20 litrů.
Pro Bimobil HR 380 jsou k dispozici dvě varianty motorizace a tři hnací možnosti včetně pohonu všech kol. Celková hmotnost vozidla je mezi 3500 a 3880 kg, v závislosti na základním vozidle. Ceny začínají na 106.181 eur. (Ampnet/gp)

Foto: Auto-Medienportal.Net/Bimobil