Reklama

Manévrovací systém Truma Mover XT získal další cenu za design

Kromě reddot Design Award, Truma Mover® XT získal další cenu: German Design Award Zvláštní uznání 2015. Tato mezinárodně uznávaná cena je oceněním za vynikající design výrobku a uděluje ji Rat für Formgebung, která byla založena v roce 1953 z iniciativy Spolkového sněmu a vytyčila za cíl zdůraznit význam designu výrobku jako klíčový faktor úspěchu pro ekonomiku.

Reklama

Truma Mover® XT

Porota 30 odborníků hodnotí kritéria, jako je ergonomie, funkčnost, úroveň inovací, trvanlivost, branding, estetika, bezpečnost a technická kvalita. „Vysoká kvalita provedení rozhoduje o koupi výrobku, který je na vozidle viditelný a je důležitým aspektem. To je důvod, proč tomu přikládáme zvláštní význam a naše výrobky jsou nejen technicky brilantní, ale i vzhledově atraktivní. Jsme velmi rádi, že jsme získali tuto cenu , „říká Mathias Venschott, vedoucí vývoje Mover® Truma.

Truma Mover® XT používá jako první vysoce efektivní manévrovací systém střídavými motory, což umožnilo úsporu hmotnosti přístroje a baterie až 20 kg. Kromě toho, manévrování karavanů je extrémně přesné, bez skoků, flexibilní a bezpečné – dokonce překonává překážky na jedné straně. Intuitivní koncepce ovládání a vysoce kvalitní design představují kompletní balíček.

zdroj: truma.com

Reklama