EasiNav Drive je multimediální informační a zábavní zařízení spojené s nejnovější generací navigačních zařízení. Jedná se o specifické zařízení, které je dokonale přizpůsobeno palubní desce Fiat Ducato. Téměř 18 cm úhlopříčka obrazovky moderní technologie je sladěna s původním vzhledem palubní desky. Technologie umožňuje využívat základní funkce dálkového ovládání na volantu doplněné o intuitivní ovládání na dotykové obrazovce pomocí jednoduchého rozhraní (GUI). EasiNav Drive od Al-Car překonává tímto zařízením mnoho 2DIN konkurentů.

navigace-pro-fiat-ducato

Samotná velikost však není vše. Přístroj zvládá opravdu hodně. EasiNav Drive zpracovává například signály z couvací kamery a 3D zobrazení v režimu navigace s mapami 46 zemí. Navigace přitom bere v úvahu specifické údaje o automobilu, jako je délka, šířka, výška a hmotnost. Navíc jsou zobrazovány okamžité varování a instrukce TMC.

easinav-drive-Fiat-Ducato

Pro snadné použití je přístroj osazen ovládacími tlačítky po pravé a levé straně monitoru. Dílčí položky jsou pak vybrány přímo přes dotykovou obrazovku. EasiNav Drive nabízí za cenu 999 eur DVD mechaniku, USB a AUX port, Bluetooth hands-free s audio streamingem a přenosem telefonního seznamu. DVD mechanika přitom přehraje všechny populární audio a video formáty.

zdroj: al-car.de