Sobota, 25. června, 2022
Zenec Z-E3726

Zenec Z-E3726 – třetí generace multimediální navigace pro Fiat Ducato, Citroen a Peugeot

Zenec představil již třetí generaci multimediální navigace, vyvinuté speciálně pro obytné vozy FIAT Ducato, Citroen Jumper a Peugeot Boxer. Inovativní, rozšířený navigační systém Zenec Z-E3726 je přímým nástupcem modelu Z-E3715 a je vylepšený hned v několika směrech (designově, uživatelsky i technicky).
ZENEC Z-E3715 – Navigace pro Fiat Ducato, Citroen, Jumper a Peugeot Boxer

Navigace pro Fiat Ducato, Citroen, Jumper a Peugeot Boxer – ZENEC Z-E3715

Multimediální navigace ZENEC Z-E3715 je chytrý specialista speciálně vyvíjený pro vozy Fiat Ducato, Citroen, Jumper a Peugeot Boxer. Specifická konstrukce a přizpůsobený přední panel zaručují, že naviciever od ZENECu perfektně zapadne do vašeho karavanu nebo obytného vozu.
Navigace pro obytná auta Garmin Camper 760T-D

Navigace pro obytná auta Garmin Camper 760T-D

Užijte si svobodu na cestách, komfort a pohodlí pomocí přátelského průvodce. Camper 760T-D je navigační zařízení, které je šité na míru životnímu stylu cestovatele. Zařízení a přívětivé funkce pro plánování výletů prostřednictvím hlasového navádění.

ESX Vision Naviceiver

ESX Vision Naviceiver je určen pro Fiat Ducato III a jeho modelových sourozenců Peugeot Boxer a Citroën Jumper. Přináší navigaci iGo Primo 3D a výborný hudební zážitek.
Easinav Drive Fiat Ducato

EasiNav Drive – navigace pro Fiat Ducato

EasiNav Drive je multimediální informační a zábavní zařízení spojené s nejnovější generací navigačních zařízení. Jedná se o specifické zařízení, které je dokonale přizpůsobeno palubní desce Fiat Ducato. Téměř 18 cm úhlopříčka obrazovky moderní technologie je sladěna s původním vzhledem palubní desky.

Značky a modely

Nejnovější příspěvky

Reklama