Nejnovější multimediální centrum od společnosti Pioneer, vyrobené na míru pro Fiat Ducato, se jmenuje SPH-EVO82DAB-DUC. Nový přijímač vybavený 8 „dotykovým displejem, digitálním rádiem DAB + a funkcemi Android Auto a Apple CarPlay se tak dokonale hodí do interiéru mnoha obytných automobilů.

Pioneer, který toho umí opravdu hodně

Toto zařízení nabízí mnoho možnosti. Samozřejmě je to poslech oblíbeného rádia v digitální kvalitě, takže DAB +. Pro užití si jízdy přijdou vhod platformy Android Auto a Apple CarPlay, též zábavné funkce jako jsou Spotify, Bluetooth a přehrávání souborů Flac.

Pioneer SPH-EVO82DAB-DUC

Na 8 palcové (20,32 cm) obrazovce je možné sledovat video ze smartphonu nebo online prostřednictvím aplikace Weblink. Dokonce i navigace je zdarma a snadná díky aplikacím třetích stran, jako jsou Waze a Mapy Google. Rada přístrojů SPH-EVO má všechny funkce, které výrazně zlepšují zvukový zážitek, např. 13-pásmový grafický ekvalizér. Zařízení lze samozřejmě používat k telefonování prostřednictvím hands-free. Vhod přijde i USB vstup, připojení zadní couvací kamery nebo subwooferu. Na druhou stranu, přístroji chybí CD nebo DVD přehrávač.

Pioneer SPH-EVO82DAB-DUC se hodí nejen do Fiatu Ducato X250 – X290 (2006 – 2019), ale i do vozidel Peugeot Boxer a Citroen Jumper. K dispozici je přibližně za 750 €.

Více na Pioneer-car Europe

Foto: Pioneer