Skupina společností Irmscher nejen vyvíjí a vyrábí speciální modely pro automobily, ale už léta se podílí na různých konceptech dodávek. Pod značkou Irmscher Van Systems byl vyroben speciální model Irmscher Zafira / Vivaro is1 ze série K0 PSA. Tato verze je speciálně navržena pro zákazníky, kteří používají své dodávkové vozidlo v každodenním životě a v případě potřeby ho chtějí za krátký čas přeměnit na vozidlo zaměřené na jejich volnočasové aktivity.

Při výběru modelu is1 má zákazník na výběr mezi koupí kompletního vozidla a jeho dodatečnou výbavou. Základním prvkem je inovativní multifunkční „i Box“, který lze nainstalovat a demontovat do 10 minut. Zabudovaný nabízí téměř plnohodnotné kempingové vybavení, jako například pohodlné dvojlůžko, odnímatelnou varnou jednotku, umyvadlo a sprchový kout, jakož i různé odkládací prostory a kapsy. Nový mimořádně kvalitní a k životnímu prostředí ohleduplný „i Box“ je skvělým kusem nábytku i mimo vozidla. Na požádání nabízí úpravce značky Opel, společnost Irmscher i balík úpravy karoserie a výkonu, který dodávku vizuálně okoření.

Přečtěte si také:  Alpin Camper představil Opel Vivaro jako kempingový minivan pro páry i rodinu

Zkrátka is1 v názvu modelu znamená Irmscher sport individualization, číslo označuje stupeň rozšíření. Zafira / Vivaro is1 je k dispozici u každého partnera Irmscher, možná je i přestavba stávajícího vozidla.

Více info: www.irmscher.com

Foto: Irmscher

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!