Bürstner nadále rozvíjí svou úspěšnou sérii Eliseo a nabízí celkem pět půdorysů, které slibují ještě větší komfort bydlení. Eliseo znamená sofistikované prostředí a mimořádný komfort. Tentokrát se pozornost soustřeďuje na úložný prostor a multifunkční koupelnu Vario. Dvě ze současných rozložení se budou dále rozvíjet a nahradí se jinými verzemi. Bürstner Eliseo C 644 je zcela nový přírůstek.

„Spousta úložného prostoru, jakož i velkoryse dimenzované a promyšlené řešení toalet se nyní staly důležitými kritérii v segmentu luxusních obytných automobilů, které ovlivňují rozhodnutí o koupi v této třídě vozidel,“ říká Carolin Gebhardt, produktová manažerka obytných automobilů Bürstner. „Proto jsme navrhli Eliseo C 602, C 642 a C 644 s dispozicemi, které nabízejí ještě luxusnější úroveň komfortu bydlení.“

Bürstner Eliseo

Nové Eliseo C 644 má v zadní části kulatý salonek a elektrickou spouštěcí postel. Po spuštění postele do výšky zadního sezení má oblast lůžka mimořádně velkorysé rozměry. Obývací suita se také může změnit na postel. V tomto případě vznikne místo pro pohodlný spánek čtyři lidi. Koupelna se nachází v přední části, stůl je skládací a dá se tedy použít i venku. Cílem tohoto nového uspořádání bylo flexibilní využití obytného prostoru, které vzadu nabízí další úložný prostor, například pro kolo. Vybaven je čtyřmi sedadly s bezpečnostními pásy a zároveň je vhodný pro čtyři osoby bez použití výklopné pop-top střechy.

Nové uspořádání Eliseo C 602 a C 642 nahrazují současné uspořádání C 600 a C 641. Zaujmou novou multifunkční koupelnou Vario, která se pomocí pohyblivé sprchové zástěny promění na samostatný sprchový kout bez závěsu. Čisté řešení, které se také snadněji čistí. Koupelna Vario je vybavena i otočným umyvadlem, které lze spolu se sprchovou zástěnou zcela odklopit.

Bürstner Eliseo

Nové Eliseo C 602 je dalším vývojem současného půdorysu C 600, ke kterému byla jako komfortní řešení doplněná toaleta Vario. Kompaktní, 5,99 m dlouhý model nabízí k sezení čtyři místa s bezpečnostními pásy a dva až pět lůžek na spaní (s nebo bez volitelné výklopné střechy a rozkládací sedací částí). Dalším bonusem je 135 litrová Kompresorová chladnička.

Nové Eliseo C 642 nahrazuje současný model C 641 a je stejně vybaveny koupelnou Vario. Dispozice nabízí čtyři sedadla s bezpečnostními pásy a dvě až pět míst na spaní. V zadní části se nacházejí samostatná lůžka se snadným přístupem, které lze jednoduše přeměnit na velkorysý prostor na spaní. Namísto plynového topení se dodává s naftovým a disponuje velkou 135l kompresorovou chladničkou.

Přečtěte si také:  Winnebago modernizací obytné dodávky Revel prodloužil její soběstačnost

Celou modelovou řadu Bürstner Eliseo (kromě C 644) bude možné od podzimu možné kombinovat se zvedací střechou Sun-Roof.

Bürstner Eliseo

„Náročné táborníky, kteří chtějí cestovat v kompaktním, pohodlném a útulném vozidle oslovuje nyní už pět rozložení radu Eliseo,“ říká vedoucí produktového managementu Bürstner Markus Pangerl. „Naše Eliseo je skutečným vozem s moderním interiérovým designem a mnoha prvky pro dodatečné pohodlí, jako je nastavitelná lavice, příjemné látky nebo nepřímé osvětlení. V zásadě poskytuje vše, co nároční fanoušci karavaningu hledají. Je to jednoznačně vyšší třída jako naše Campeo.“

Bürstner Eliseo

Výrobce: Bürstner

Modelová řada:  Eliseo

Typy:

Bürstner Eliseo C 540
Bürstner Eliseo C 540
Bürstner Eliseo C 543
Bürstner Eliseo C 543
Bürstner Eliseo C 602
Bürstner Eliseo C 602
Bürstner Eliseo C 642
Bürstner Eliseo C 642
Bürstner Eliseo C 644
Bürstner Eliseo C 644
Foto: Bürstner 

Bürstner GmbH & Co. KG

Bürstner je značka v mainstreamovém segmentu, která vyrábí obytné automobily, obytné dodávky a karavany. Bürstner je známý zejména harmonickým bydlením, funkčnosti, komfortem a moderním vzhledem. Bürstner GmbH & Co. KG sídlí v německém městě Kehl na západě Bádenska-Württemberska. Spolu s druhým výrobním závodem v alsaskem Wissembourgu (F) je součástí skupiny Erwin Hymer Group.

Domovská stránka výrobce: www.buerstner.com

Další informace k dispozici na naší stránce: Bürstner

Inzerce – prodej, pronájem, koupě vozidel Bürstner

Přečtěte si také:  Nová důležitá obytná dodávka a minivany Adria pro nadcházející sezónu

Líbil se Vám akromobil.cz?

Naši redakci můžete podpořit peněžitým darem
v jakékoliv výši bankovním převodem na účet:

2400806950 / 2010

QR kód obsahuje údaje k platbě, výši částky si určete sami.