Polointegrované automobily Chausson pro rok 2017

0

Ultrakompaktní rodinný obytný vůz Chausson získával ocenění již v minulosti. Pro rok 2017 však nabízí několik novinek, které jsou svým konstrukčním řešením novým přínosem pro trh obytných automobilů. A to ve verzi se spouštěcím lůžkem nebo bez něj. Polointegrovaný automobil Chausson pro modelový rok 2017 je k výběru v 18 kombinacích profilu. K dispozici jsou dva druhy výbavy: Flash a Welcome.
Při výběru toho správného automobilu se navíc, jako je to u značky Chausson zvykem, můžeme rozhodnout pro základ vozu. Polointegrované automobily Chausson je totiž možné postavit na podvozku Fiat Ducato nebo Ford Transit.
Chausson a Ford jsou partnery již více než třicet let. S více než sedmi miliony prodaných automobil na celém světě se Ford Transit více než osvědčil. Vybaveny je nejmodernější technologií a novým funkcím pro bezpečnost a pohodlí.
Fiat je však stále referenční značkou na trhu obytných automobilů a spolehlivost modelu Ducato je cítit všude. Obytné vozy Chausson ve spojení s Fiat Ducato přinášejí vše potřebné pro rozšířeno optimální pohodlí a naprostou bezpečnost. Je tak jen na Vás, pro který z nich se rozhodnete.