Německý výrobce obytných automobilů Bürstner neměl se svými obytnými dodávkami v minulosti mnoho úspěchů. Ve výrobním programu se jejich nasazení střídalo. Svůj podíl na tom měly i kompaktní modely pro každodenní využití. Dnes, v době rozmachu obytných dodávek na trhu s rekreačními vozidly, není divu, že i Bürstner si chce ukrojit kousek z dortu. K úspěchu mu mají pomoci modely City Car Harmony Line na základě Fiatu Ducato, určené pro modelový rok 2019.

Bürstner City Car Harmony LineModel C 600 nabízí klasické uspořádání s lůžkem v zadní části, koupelnou s toaletou, kuchyňkou na straně spolujezdce a posezením s lavicí a dvojicí otočných předních sedadel. Druhý model C 603 je čistě dvoumístná obytná dodávka, která je od začátku vyvinuta jako společník na cestách pro páry. Namísto lavice (třetího a čtvrtého místa) nabízí skříňku s policí. Přední sedadla jsou otočné a v kombinaci s rozkládacím stolem vytvářejí jídelní prostor pro dvě osoby. Takové uspořádání je neměnné, protože většina párů cestuje sama a kapitánske sedadla poskytují lepší komfort sezení jako zadní sedadla v kabině. Navíc tento design vytváří nový prostor pro kompaktní třídu vozidel.

Příjemnou vizualizaci zabezpečuje bílo hnědá kombinace nábytku a béžové barvy stěn. Modelová řada Bürstner City Car Harmony již v základu nabízí rozsáhlou standardní výbavu, která zahrnuje například elektrické vstupní schody pro posuvné dveře. Podvozkový a Fiat-Interier-DesignPacket jsou také standardem automobilu. K dispozici je volitelný balík se zesíleným alternátorem, druhou baterií a markýzou s LED osvětlením.

Bürstner City Car Harmony Line

Nové modely jsou z vnější strany rozpoznatelné novou grafikou, mřížkou v černé barvě, předním spojlerem, LED denním svícením a 16 palcovými koly z lehké litiny. Uvnitř jsou umístěny na kožených sedačkách loga „Harmony Line“.

 

Foto: Bürstner