Souběžně se zavedením nové základní řady Danny, která je založena na modelu Fiat Talento, společnost Karmann-Mobil propracoval větší model Davis. Nový interiér má zajistit větší vyniknutí v segmentu obytných dodávek a neztratit se mezi stále větší konkurencí.

Světlý a jasný interiér zajišťuje vysoký podíl zcela bílých součástí nábytku, jako jsou kuchyňská jednotka, stůl a vrchní skříňky. Nápadné je i bílé čalounění skupiny sedadel. Příjemnou atmosféru doplňuje teplá béžová barva stěn. Nové je okno v obývací části o šířce 900 mm a LED osvětlení v celém vozidle. Všechny čtyři varianty modelové řady Davis budou vybaveny topením Truma Combi 6, které je na požádání možné provozovat i na naftu. Model Davis 590 lze nyní objednat is palandou v zadní části a 140 litrovou lednici.

Karmann-Mobil Davis

S doplňkovým balíkem Lifestyle-Paket si lze automobil ještě vizuálně přizpůsobit například chromovými ručkami dvířek, nepřímým osvětlením kuchyňské linky a stěn a pracovní kuchyňskou deskou s minerálním vzorem. Balíček umožňuje přístup do kuchyňky z vnější strany a přidává další úložné prostory v místě zadních dveří a v kabině řidiče.

Ceny vozů v modelové řadě Davis začínají modelem 540 na ceně 40.890 Eur.

 

Foto: Karmann-Mobil