Reklama

Bürstner přichází na trh s obytnou dodávkou, která kombinuje životní styl velkých vanů s maximálním komfortem. V kategorii kempinkových vanů znamená koncepce Eliseo pro Bürstner velkou letošní inovaci. Pro novou modelovou řadu si německý výrobce rekreačních vozidel vybral osvědčený základ a spoléhá na Fiat Ducato. Ze začátku nabízí čtyři půdorysy, všechny s rozsáhlým sériovým vybavením.

Tím se Eliseo zařazuje do horního segmentu střední cenové kategorie nad model Campeo, který zůstává i nadále v nabídce. Pokud jde o vybavení Elisea, do popředí se dostávají individuální potřeby zákazníků. Kromě různých půdorysů (C 540, C 543, C 600, C 641) si kupující mohou vybrat mezi variantami, ať už s jedním dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, s vysokou nebo nízkou chladničkou, barovou verzí s příborníkem a stolem místo lavice apod. K dispozici je za příplatek také střešní stanová nástavba v barvě karoserie, která nabízí na spaní další dvě místa s plochou 200 x 135 centimetrů.

Reklama

Standardní verze Eliseo obsahuje mimo jiné přední panel se střešním oknem (volitelné), rámové okna, vstupní prvek s úložným prostorem, stmívatelné nepřímé osvětlení, střešní poklop (50 x 70 cm), roletové dveře do koupelny a textilní boční obložení v prostoru sezení a nad posuvnými dveřmi.

Bürstner Eliseo

Společnost Bürstner zároveň nabízí k dokoupení pět balíků, které umožní další individuální úpravy vozidla. Například „Active-Packet Eliseo“ obsahuje speciální grafiku, hliníkové ráfky (16″ při 3500 kg), designové čalounění s prošíváním a chromovaný ochranný rám pod předním spoilerem. Balík „Interior Design Package FIAT“ nabízí povrchovou úpravu přístrojové desky s hliníkovými prvky, přístrojovou desku s chromovými kroužky, černou masku chladiče a světlomety s černým rámem.

Bürstner Eliseo

Bürstner s modelem Eliseo dokazuje, že v oblasti designu a komfortu u kempinkových vanů splňuje ty nejvyšší standardy. Eliseo má šanci se prosadit, ať už jde o sportovní aktivity, spontánní výlety nebo delší cesty. Do prodeje bude uveden letos v srpnu. Cena na německém trhu začíná na částce 42.790 Eur.

Výrobce: Bürstner

Modelová řada:  Eliseo

Stránka výrobce: www.buerster.com

Foto: Bürstner
Reklama