Sunlight ztělesňuje svobodu, touhu objevovat, zkoumat nová místa a cesty. Mladá značka z jižního Německa posouvá uvedením modelu 4×4 do svého produktového portfolia hranice. S edici Cliff 590 4×4 Adventure Edition lze vzít obytný vůz za dobrodružstvím i na nezpevněné cesty.

Camper van Sunlight Cliff 590 4×4 představuje pro sezónu 2022/23 novou verzi osvědčených a zároveň oblíbených obytných dodavek. Jako první svého druhu je Cliff 4×4 o délce 598 cm postaven na podvozku Ford Transit s výkonným motorem o síle 170 k. Této offroadové dodávce navíc polepy Adventure 4×4 a černé 16“ litá kola dodávají sportovní vzhled. Sunlight ve speciální edici dále obsahuje prémiová rámová okna a větší markýzu.

Dobrodružství navenek. Pohodlí uvnitř.

Uvnitř se obytná dodávka Sunlight Cliff 4×4 vyznačuje přizpůsobeným zařízením Adventure 4×4, novým, svěžím barevným konceptem a typickým komfortem pro Sunlight. Inteligentně integrované zadní příčné lůžko je dostupné ve velikostech 192 a 189 cm na délku a 147 cm na šířku. V oblasti zadního lůžka zaujme také velké množství úložných možností. Kromě čtyř nástěnných skříněk je nad zadními dveřmi velká police plus dvě síťky například na časopisy. Vnitřní výška 2,02 m umožňuje volný a vzpřímený pohyb.

Sunlight Cliff 4x4

Kuchyně je směrem dopředu mírně zúžená, což vede k většímu prostoru a zvýšenému pocitu otevřenosti. Kuchyňská linka vybavená 2-hořákovou varnou deskou s piezoelektrickým zapalováním a relativně prostorným dřezem napravo. Pod umyvadlem je umístěna chladnička. S objemem 70 litrů a integrovanou mrazící přihrádkou je pro dvě osoby dostatečně velká. Dveře lze otevírat na dvě strany. Se dvěma spodními skříňkami, nástěnnou skříňkou a šuplíkem je v kuchyni dostatek úložného prostoru. Toaleta s umyvadlem je od obytné části pomocí skládacích dveří.

Sunlight Cliff 4x4

Mezi další přednosti modelu Sunlight Cliff 4×4 patří velkorysé odkládací police, které jsou integrovány podél zadní části a umožňují snadný a rychlý přístup. Na drobné nezbytnosti a doplňky se pod úložnými přihrádkami nacházejí praktické síťky. Prostor k sezení je vybaven ambientním osvětlením, integrovaným do otevřené skříňky nad hlavou. Standardem je topení Truma Combi 4, které je napájeno dvěma 11 kg plynovými láhvemi. Celkem pět výdechů topení je po interiéru rozumně rozmístěno. Zároveň je výdechy vyhřívaný i zadní úložný prostor.

Sunlight Cliff 4x4

Podvozek: Ford Transit 2,0l TDCi
Motor: 2,0l – 125 kW (170 k)
Maximální povolená hmotnost: 3 500 kg
Hmotnost v provozním stavu: 2 998 kg
Délka: 5 980 mm
Šířka: 2 020 mm
Výška: 2 840 mm

Přečtěte si také:  La Strada Avanti EBF přináší skutečné výhody i pro rodiny

Tuto speciální edici lze získat pouze u vybraných prodejců. Její základní cena začíná na částce 68.499 € (cena platná pro německý trh zahrnuje 19% daň).

Foto: Sunlight

Sunlight GmbH

Sunlight GmbH, dcera společnosti Dethleffs vyvíjí a prodává obytné automobily a obytné dodávky v základním segmentu v tomto odvětví. Značka ztělesňuje dynamiku, touhu po dobrodružství, sportovní aktivitě a nevšedních zážitcích. Vozidla značky jsou přizpůsobena potřebám moderních, aktivních lidí, kteří chtějí cestovat flexibilně a zároveň pohodlně. Sunlight nabízí špičkovou kvalitu a nejnovější technologie. Příplatkový seznam však přidává navíc jen něco málo, protože individualita se k cenově výhodné a racionální výrobě nehodí.
Vozidla Sunlight sjíždějí z výrobní linky ve společném závodě v Sasku se značkou Carado, proto není úplná náhoda ve shodě jejich identických modelových programů. Obě patří do skupiny Erwin Hymer Group.

Domovská stránka výrobce: www.sunlight.de

Další informace k dispozici na naší stránce: Sunlight

Inzerce – prodej, pronájem, koupě vozidel Sunlight

Přečtěte si také:  Obytná dodávka Affinity Five pro pět osob s unikátním uspořádáním a třípatrovou postelí

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!