S modelem Delfin uvádí Bürstner pro novou sezónu svoji první obytnou dodávku na bázi Renault Master, čímž během 12 měsíců rozšiřuje svoji nabídku obytných vozů již potřetí. Se standardní výbavou Limited slibuje ve střední třídě vysoký komfort bydlení.

Jméno Delfin je s historií produktů Bürstner hluboce spojeno. Tentokrát zvolil výrobce z Kehlu tento název pro nový a zároveň první mobilní vůz Bürstner na bázi Renaultu Master, který je určen pro novou sezónu. Základem modelu Delfinu C 621 je Renault Master 2.3 dCi o výkonu 135 koní a manuální převodovkou se 3 volitelnými barvami exteriéru. Volitelně bude k dispozici také 150koňová verze s manuální nebo automatickou převodovkou. Model tak doplní velkou rodinu kompaktních vozů Bürstner v segmentu střední třídy.

„Delfin je součástí naší historie. Má to hodně společného s komfortem bydlení a pocitem domova na cestách. S novým vanem Delfin realizujeme naše vysoké životní standardy v kompaktním prostoru,“ říká produktový manažer Zoran Župan.

Bürstner Delfin (Renault Master)

Bohatá standardní výbava

Interiér vozu se vyznačuje typickým Bürstnerovským konceptem, jehož definuje harmonický design interiéru, inteligentní využití prostoru a především ergonomie. Nový Delfin se standardně dodává s rozsáhlou výbavou Limited. V exteriéru zahrnuje například 16“ hliníkové ráfky, hliníkové rámy oken, sluneční markýzu a mnohé další. V interiéru výbava Limited vylepšuje vůz mimo jiné kapitánskými sedadly odpovídajícími čalounění obytné části, plisovanými roletami v kabině řidiče a speciálním konceptem osvětlení. Standardem je multimediální systém s couvací kamerou a dalšími komfortními funkcemi. Nábytek je ve světlém moderním designu nábytku Casa Pino.

Přečtěte si také:  Nosič kol TRIGO-VAN pro dodávky umožňuje plný přístup k zadním dveřím

Podélná jednolůžka

Zadní spací prostor nabízí dvě podélně plnohodnotná jednolůžka (190×71 a 190×70 cm), která pomocí posuvného lamelového roštu lze jednoduše přestavit na dvojlůžko o rozměru 190×178 cm. Velký úložný prostor pod postelí zůstává plně využitelný i při přestavbě postele díky speciální nosné technologii. Pod postelí se nachází plynový box na dva 5 kg láhve.

Bürstner Delfin (Renault Master)

Ergonomické bydlení

Skupina sezení je funkčně promyšlená. Stůl je prostorově úsporný a skládací, což usnadňuje nastupování a usazení. Desku stolu lze rozšířit pomocí otočného doplňku. Volitelně lze objednat středovou sedací soupravu tak, aby ji bylo možné v několika jednoduchých krocích přeměnit na přistýlku. Ergonomické podsedáky, dětská pojistka Isofix a přídavné pásy pro 2 osoby doplňují toto řešení bydlení.

Přečtěte si také:  Camper van Sunlight Cliff 590 4x4 Adventure Edition je ztělesněním svobody na cestě za dobrodružstvím

Kuchyně

Integrace kuchyně do kompaktního prostoru vozidla je důmyslně vyřešena. Součástí kuchyňské linky je 69 litrová kompresorová chladnička s oboustranně otevíracími dveřmi pro optimální přístup, a to i zvenčí. Kuchyňskou linku doplňuje 2hořákový sporák, dřez s integrovanou pákovou baterií, skleněný kryt a zásuvky s jemným zavíráním.

Bürstner Delfin (Renault Master)

Koupelna

Obytná dodávka Delfin je vybavena velkým a širokým koupelnovým korpusem s dvoudílnými skládacími dveřmi. Ke sprchování slouží závěs a vytahovací sprchová hadice. Integrovaná střecha zajišťuje dobré větrání. Koupelnové skříňky jsou ergonomicky umístěny a snadno přístupné.

Bürstner Delfin bude od sezóny 2023 dostupný ve specializovaných německých prodejnách.

Foto: Bürstner

Bürstner GmbH & Co. KG

Bürstner je značka v mainstreamovém segmentu, která vyrábí obytné automobily, obytné dodávky a karavany. Bürstner je známý zejména harmonickým bydlením, funkčnosti, komfortem a moderním vzhledem. Bürstner GmbH & Co. KG sídlí v německém městě Kehl na západě Bádenska-Württemberska. Spolu s druhým výrobním závodem v alsaskem Wissembourgu (F) je součástí skupiny Erwin Hymer Group.

Domovská stránka výrobce: www.buerstner.com

Další informace k dispozici na naší stránce: Bürstner

Inzerce – prodej, pronájem, koupě vozidel Bürstner

Přečtěte si také:  Affinity M Three se třemi lůžky a neobvyklým uspořádáním na bázi MAN TGE

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!