Bylo jen otázkou času, kdo přijde jako první s kempingovým boxem pro Volkswagen ID.Buzz a T7 Multivan. Německá společnost Ququq vyvinula a pro T7 Multivan již má připravený modul BusBox-3, který již je připraven k prodeji. Výroba modulu BusBox-4 pro ID.Bus je ve výrobě a do prodeje se dostane začátkem listopadu. Tento model navíc získal 1. místo za nejlepší příslušenství 2022 v soutěži „Zlatý obytný automobil“ u čtenářů časopisu AutoBild Reisemobil.

BusBox-3 s kuchynkou a skládacím lůžkem lze použít ve VW T7 Multivan s krátkým nebo dlouhým rozvorem, s namontovanými nebo odstraněnými zadními sedadly ve druhé řadě 2.
BusBox-3 se skládá ze základního boxu s integrovanou kuchyňkou a odnímatelným skládacím lůžkem s nosnou konstrukcí, včetně 10 cm silných matrací ze studené pěny. Postel se ukládá na sklopená opěradla zadních sedadel nebo stojí na sklopných nožičkách.

Přečtěte si také:  Knaus Tabbert a Volkswagen Užitková vozidla podepsali dlouhodobou dodavatelskou smlouvu

BusBox-4 je určen pro elektrickou dodávku se zabudovanými zadními sedadly ve druhé řadě. Podle výrobce lze modul rychle a jednoduše nainstalovat a odstranit. Součástí je stolek, dřez, dvouhořákový plynový vařič, dva desetilitrové nádrže a úložný prostor. Je zde prostor i na chladící box. Skládací postel s 10 cm matrací ze studené pěny má plochu 125 x 195 centimetrů. Lůžko je umístěno na sklopených opěradlech zadních sedadel. Ququq Bus-Box-4 bude dostupný od listopadu za cenu 2790 eur.

Foto: VWN, Ququq

Líbil se Vám tento článek?

Naši redakci můžete podpořit peněžitým darem
v jakékoliv výši bankovním převodem na účet:

2400806950 / 2010

QR kód obsahuje údaje k platbě, výši částky si určete sami.