Carado u příležitosti CMT 2020 uvedlo speciální edici s výstižným názvem Europa Edition. Od ostatních modelů značky je edice snadno rozpoznatelná díky grafitově šedé barvě kabiny, 16-palcovými koly z lehké slitiny, nárazníkem v barvě vozu a chromovanou mřížkou chladiče.

Pro verzi Edition Europa byly vybrány kompaktní vozidla, které se osvědčily jako pro dovolenou, tak pro každodenní použití. Jejich devizou jsou praktičnost, obratnost a optimalizovaný pocit prostoru. Zástupci jsou z řady Van, konkrétně modely V 132 a V 337, kterým základ, na rozdíl od standardní verze Fiat Ducato, tentokrát posloužil levnější Citroen Jumper s turbo motorem o výkonu 140 koní.

Výbava pro větší pohodlí a bezpečnost

Vozidla jsou standardně vybaveny LED denním svícením, regulací tlaku v pneumatikách, vyhřívanými zpětnými zrcátky, tempomatem a funkcí Stop-Start, kůží potaženým volantem a hlavou řadicí páky. V závislosti na velikosti má Europa Edition jedno příčně nebo dvě podélné lůžka. Model V 132 s délkou 5,95 m přichází s příčným lůžkem a 6,65 m dlouhý van V 337 s dvěma podélnými oddělenými lůžky. Interiér Artica je vybaven kombinací kůže a textilu.

Součástí Europa Edition jsou i balíčky Multimedia-Packet, který tvoří navigační systém s dvojitou zadní kamerou a DAB + radio a balíček All-in-One-Packet s markýzou. Ceny začínají na 45,499 eur (V 132), větší V 337 je v Europa Edition k dispozici od 48,499 eur.

Výrobce:  Carado

Modelová řada:  Van

Model:  V 132, V 337

Více info: carado.com

Foto: Carado