Hymer s modelem Free S Blue Evolution založeným na Mercedes-Benz úspěšně spojil ducha dobrodružství se svými obvyklými prémiovými standardy. Tato sportovní speciální edice zaujme svým barevným designem exteriéru v zářivém odstínu modré, vynikajícím jízdním komfortem a množstvím užitečné výbavy. Díky dalším exkluzivním funkcím, jako je integrovaná výklopná střecha s manželskou postelí, je tento obytný vůz perfektní volbou pro pohodlnou dovolenou v kempu.

S obytnou dodávkou Hymer Free S Blue Evolution se tradiční společnosti se sídlem v Bad Waldsee opět podařilo spojit své prémiové standardy s dobrodružným charakterem obytného auta. Hymer poprvé představil model Free S se speciální edicí Blue Evolution založenou na vozidle Mercedes-Benz Sprinter s předním náhonem.

Hymer Free S Blue Evolution

Sportovní, moderní designové akcenty, včetně speciálních nálepek na zádi a bočních stěnách vytvářejí v kombinaci s charakteristickým lakem „Capri Blue“ skutečně poutavý exteriér. Množství doplňkových prvků, jako je 9-stupňová automatická převodovka, elektrická parkovací brzda a couvací kamera ve spojení s mnoha asistenčními systémy přispívají k mimořádně pohodlnému zážitku z jízdy. Multimediální systém Mercedes-Benz MBUX 10″, který plní funkce v palubním infotainmentu, navigaci a komunikaci poskytuje exkluzivní zvuk.

Přesvědčivý design zvenčí i zevnitř

Prostorný interiér obytného auta překypuje charakterem a stylem i díky vkusným detailům, jako je například světlá povrchová úprava nábytku v kombinaci s látkou „Kitami“ a bílými dvířky horních skříněk. Hymer Free S Blue Evolution boduje vysoko iz hlediska pohodlí při spánku. Černá vyklápěcí střecha není jen výrazným vizuálním zvýrazněním, ale nachází se v ní i maxi manželská postel vybavená komfortním spacím systémem Hymer. Díky další prostorné posteli v zadní části se ve vozidle vyspí až čtyři osoby.

Hymer Free S Blue Evolution

Speciální edice „Blue Evolution“ na podvozku Mercedes-Benz je k dispozici u prodejců Hymer za cenu začinajíci na 77,990 €.

Foto: Hymer

Hymer GmbH & Co. KG

Hymer je od svého založení v roce 1957 pojmem v obytných automobilech a karavanech a ztělesněním prémiových obytných aut vyrobených v Německu. Je jedním z nejstarších a nejvíce inovativních výrobců karavanů a obytných automobilů v Evropě. Pilířem společnosti jsou čtyři divize: Hymer Motor Caravans, Hymer Camper Vans, Eriba Caravans a Hymer Original Parts.
Výraz „Obývák na kolech“ není pro Hymer pouze fráze. Obytné auta odrážejí přesně to, co od nich zákazníci očekávají. Vynikající kvalitu, komfort, kvalitní vybavení a nejvyšší úroveň bezpečnosti. To vše se nabízí již jako standard. Obytné vozy jsou standardně vybaveny rozsáhlými bezpečnostními prvky. Kromě toho se mohou zakazníci vždy spolehnout na komplexní škálu služeb. Společnost je nejen pozoruhodná svou dlouhou tradicí a vášní pro mobilní bydlení, ale je také jedním z předních výrobců v prémiovém sektoru díky vysokým standardům kvality a neustálým inovacím.
Hymer GmbH & Co. KG je součástí skupiny Erwin Hymer Group SE.

Domovská stránka výrobce: hymer.com

Další informace jsou k dispozici na naší stránce: Hymer

Inzerce – prodej, pronájem, koupě vozidel Hymer

Líbil se Vám tento článek?

Naši redakci můžete podpořit peněžitým darem
v jakékoliv výši bankovním převodem na účet:

2400806950 / 2010

QR kód obsahuje údaje k platbě, výši částky si určete sami.