Charakteristickým znakem kempingových vanů Mobilvetta Admiral je jedinečný a elegantní design s personalizovanými liniemi. Na jejich palubě převládá pohoda a potěšení pro oči umocněné komfortem a praktičností interiéru. Designová řešení plně využívají dostupný prostor ve spojení s funkčností a použitím kvalitních materiálů. Tomuto trendu podřídil italský výrobce i populární model Admiral K 6.3.

Přidaná hodnota Mobilvetta Admiral

Modelová řada Mobilvetta Admiral udělala dojem již při uvedení na trh v roce 2020, protože italská značka věnuje stejnou pozornost designu a komfortu svých kempových vanů jako obytným vozidlům. Okamžitě zaujme podlaha v námořnickém stylu, prošívané čalounění, oblé linie kuchyňské linky, chromová noha stolu a mnoho dalšího. Prosvětlení interiéru dopomáhá standardně dodávané panoramatické okno nad kabinou řidiče a do prošívaného stropu integrované střešní okno nad skupinou sezení. Z toho všeho těží také populární model K 6.3.

Mobilvetta Admiral K6.3
Mobilvetta Admiral K6.3, foto: Mobilvetta

Admiral K 6.3 patří k delším modelům z trojice obytných dodávek Mobilvetta, který nabízí bezproblémovou jízdu a pohodlný vnitřní prostor. Zvolené uspořádání respektuje klasické uspořádání, jehož součástí je poloviční jídelní kout, boční kuchyně a toaleta typu vše v jednom a podélná lůžka v zadní části.

To, čím tato dodávka vyniká, je estetická úroveň interiéru. Použití tmavého lakovaného dřeva, elegantně kontrastujícího s bílými povrchovými úpravami nábytku připomíná interiér lodi, což nezapře námořnickou inspiraci, typickou pro italského výrobce. Voštinové kožené čalounění v obýváku je také velmi lichotivé. Stůl, stejně jako veškerý nábytek, má zaoblené hrany, chromovou nohu a desku ve stylu kamene.

Přečtěte si také:  FIAT Professional odhaluje novou sestavu Ducato, Doblò a Scudo 2024
Mobilvetta Admiral K6.3
Mobilvetta Admiral K 6.3, foto: Mobilvetta

Obývací část

Prostor k sezení je úhledný. Bílé čalounění z imitace kůže a lesklá dvířka na vrchních skříňkách charakterizují styl jachty. K tomu přispívá i propracované obložení boční stěny kolem okna, dvě velká střešní okna a elegantní linie nábytku, která se táhne napříč kabinou. Stůl má velmi flexibilní konstrukci, má integrovanou odkládací plochu s držákem na sklenice. Pro větší volnost pohybu lze složit na polovinu a rozšířit tak, aby byl k dispozici i pro sedadlo spolujezdce.

Mobilvetta Admiral
Mobilvetta Admiral, foto: Mobilvetta

Kuchyně

Kuchyňský blok navazuje na barevnou kombinaci interiéru. Jeho největší devizou je velká boční výsuvná část s odkládacím prostorem. Její praktické umístění se prokáže například při ukládání zásob z vnější strany. Dalším elegantním detailem je rozdělená pracovní deska, jejíž část lze vysunout směrem ke vchodu, čímž se odhalí integrovaný dřez. Ten je zakryt přídavnou deskou na krájení, kterou lze umístit do přesně tvarovaného výklenku na pracovní desce. Zakrýt skleněným krytem lze také varnou desku se dvěma hořáky s piezoelektrickým zapalováním, což poskytuje flexibilní možnosti práce v kuchyni.

Mobilvetta Admiral
Mobilvetta Admiral K 6.3, foto: Mobilvetta

Dřez je stejně jako pracovní deska vyroben z elegantního italského šedého umělého kamene. Tři zásuvky přímo pod ním pojmou dostatek kuchyňského náčiní. Další úložný prostor je k dispozici ve vrchní skříňce. Kompresorová chladnička o objemu 84 litrů je ideálně umístěna na vrchu skříně na konci kuchyňské linky. Standardní chladničku lze na přání nahradit velkým 138litrovým modelem.

Koupelna

Do koupelny je přístup přes masivní dveře. Při vstupu zaujme hluboké umyvadlo z akrylového kamene, které ladí s celkovým vzhledem interiéru vozidla. Nad ním se nachází velké zrcadlo, které rozšiřuje dojem z místnosti. Umyvadlo je součástí otočné stěny, což umožňuje jednoduchou změnu konfigurace toaletní místnosti mezi koupelnou s WC a sprchovým koutem. Obložení této stěny odhaluje nejen samostatnou sprchovou armaturu, ale také čtyři praktické odkládací prostory. Další úložné prostory se nacházejí v otevřených přihrádkách a skříňkách. V levé části, kde je umístěno chemické WC, je vsazeno okno s hliníkovým rámem. Zásobu čisté vody zajišťuje nádrž o objemu 85 l, nádrž na odpadní vodu má kapacitu 90 litrů.

Přečtěte si také:  Crosscamp začíná v segmentu obytných dodávek hned třemi půdorysy
Mobilvetta Admiral
Mobilvetta Admiral, foto: Mobilvetta

Ložnice

Uspořádání zádě dominují dvě podélná lůžka o rozměrech 195 x 80 cm a 186 x 80 cm. Samostatné postele s lamelovými rošty lze zároveň přeměnit na velkou podélnou manželskou postel. Ulička mezi dvěma lůžky však může sloužit jako úložný prostor. Dostatečné množství úložného prostoru poskytují obzvláště velké horní skříňky po stranách a skříňky nad zadními dveřmi. Velký úložný prostor, který se nachází pod lůžky, lze jejich zvednutí do stran násobně zvětšit, což se hodí zejména při přepravě vysokého a objemnějšího nákladu. Malou nevýhodou je absence příčky mezi tímto prostorem a obytnou částí.

Mobilvetta Admiral K6.3
Mobilvetta Admiral K 6.3, foto: Mobilvetta

Standardní výbava

Velkorysý je také rozsah vybavení. Admiral K6.3 je standardně založen na základním vozidle Fiat Ducato o výkonu 140 koní. Součástí standardní výbavy jsou mimo jiné přístrojová deska s hliníkovou povrchovou úpravou, 16″ disky z lehkých slitin, airbag řidiče a spolujezdce, manuální klimatizace kabiny, tempomat, multimediální systém se 7palcovým dotykovým displejem, couvací kamera s obrazovkou integrovanou ve zpětném zrcátku, moskytiera ve dveřích, elektrický schůdek, plisovaná zatemňovací roleta v kabině řidiče a panoramatické střešní okno OPEN SKY. V sériové výbavě je také přídavné lůžko v jídelním koutě o rozměrech 160 x 95/50 cm.

Přečtěte si také:  Hobby Maxia Van 680 DT s multifunkční skupinou sedadel na spaní a sezení tváří v tvář

Specifikace Mobilvetta Admiral K 6.3

Mobilvetta Admiral K6.3
Mobilvetta Admiral K6.3, foto: Mobilvetta

Základní vůz: Fiat Ducato 
Motor: 2,2 l MJ, 103 kW / 140 k
Převodovka: 6 stupňová, manuální
Provozní hmotnost: 3.053 kg
Max. povolená hmotnost: 3.500 kg
Délka: 636 cm
Šířka: 205 cm
Výška: 265 cm
Počet míst k sezení/spání: 4/2
Cena: 72.700 eur*

Fotogalerie Mobilvetta Admiral K 6.3

Zdroj: Mobilvetta

* Výrobcem doporučená maloobchodní cena založená na prodejních cenách v zemi výrobce. Ceny v jiných zemích se mohou lišit v důsledku konverze měny a DPH, poplatků a dovozních cel specifických pro danou zemi. Aktuální ceny poskytují místní prodejci.

Mobilvetta

Mobilvetta, původně výrobce nábytku, začal vyrábět obytné automobily ztělesňující skutečný domov s pohodlným a domáckým prostředím v roce 1970. S vlastní identitou pokračovala značka vytvářením obytných aut s futuristickým designem, luxusním interiérem a stylem. V roce 2013 se Mobilvetta připojila ke společnosti Trigano, která se rozrostla sloučením několika společností specializujících se na výrobu a marketing rekreačních vozů.
Dnes Mobilvetta představuje komfort prémiové třídy, technické inovace, elegantní materiály, látky, smysl pro detail a řemeslné zpracování. Mobilvetta zároveň znamená, že se můžete spolehnout na prémiovou značku s jedinečným designem a stylem Made in Italy.

Domovská stránka výrobce: mobilvetta.it

Další informace na naší stránce: Mobilvetta

Inzerce – prodej, pronájem, koupě vozidel Mobilvetta

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!