Hobby Optima De Luxe T70 F, novinka pro rok 2017

0
Reklama

Představitel obytných automobilů pro volný čas, nesoucí nezaměnitelné znaky designu charakteristické pro značku Hobby. Pro sezónu 2017 přidává Hobby do svých automobilů Optima De Luxe nadstandardní vybavení už do série jako standard. Odpadá tak nákup drahých doplňků nebo balíčků vybavení, protože automobil Optima De Luxe vychází přímo z továrny tak, aby byl připraven přímo na cesty za dobrodružstvím nebo dovolenou. Jedním z modelů, který nabízí vynikající poměr cena a výkon je určitě model T70 F.

Hobby Optima De Luxe T70 F

Reklama

Hobby Optima De Luxe T70 F představuje obytný vůz určený převážně pro páry. Pravé straně od vstupu dominuje v obývací části velké a pohodlné sezení se dvěma lavicemi a otočnými křesly v kabině řidiče a spolujezdce. V případě potřeby je možné celé sezení proměnit na lůžko o rozměrech 212 x 101/97 cm.
Za lavicí se nachází klasická kuchyňská linka do L s třemi plynovými hořáky. Kuchyně je doplněna úzkou, speciálně firmou Hobby vyvinutou lednicí, Super-Slim-Tower o objemu 150 litrů, která obsahuje i 15 litrovou mrazící část.
Za kuchyňskou částí je k dispozici část určena jako odpočinková nebo noční. Tuto část je možné od denní části oddělit závěsem. Dvojlůžko na levé straně má rozměry 200×140 cm. Zbytek je doplněn šatní skříní a množstvím praktických skříněk. Tato část působí i díky příjemnému sladění barevných odstínů nábytku a interiéru velmi příjemně a vybuzuje pocit pohody a klidu.
Zadní část automobilu je konstruována pro osobní hygienu. Na rozdíl od klasického uspořádání (tj. ve střední části automobilu) nabízí se zde dostatečně velký prostor pro WC s umyvadlem a sprchovým koutem.

Automobil do 3,5t s celkovou délkou 7,38 m, postavený na základě Fiat Ducato, pohání motor Multijet II o výkonu 96 kW (130 PS).

Tento vůz je možné si zařídit od 66.460 €, resp. s prémiovými paketem za 67,520 €.

zdroj videa: youtube.com
Reklama