Výrobce obytných automobilů Etrusco představuje na Caravan Salonu v Düsseldorfu inovaci v prostoru pro spaní v segmentu obytných dodávek na bázi Ford Transit. Nově vyvinutý, rozkládací nástavec xFlip prodlouží ložnou plochu o 37 cm, čímž vznikne lůžko o délce až 2,29 metru. Nástavec bude standardně montován do modelu CV 600 DF 4×4.

Pohodlí díky inovaci

„Jak už to často bývá, dobré nápady pocházejí z výměny nápadů s ostatními, v našem případě to byl dialog s našimi zákazníky. V nových modelech obytných dodávek Ford jsme chtěli, zejména pro vysoké cestovatele, vytvořit ještě větší komfort v prostoru pro spaní“, říká Christian Striebel, výkonný ředitel společnosti Etrusco GmbH. „S předchozími řešeními jsme nebyli spokojeni. Ať už z důvodu komfortu a manipulace, ale také z estetických důvodů,“ dodává. Prodloužení na spaní bylo vyvinuto a testováno v Německu. xFlip se bude standardně instalovat v továrně Erwin Hymer Group v San Cascianu (Itálie) od podzimu 2023.

Originalitou xFlipu je jeho ovládání a systém skládání. Při pohledu zvenčí vypadá nástavec jako klasické boční okno. Pákou z vnitřní strany vozidla se aktivuje mechanismus, který během několika vteřin rozloží xFlip do své plné velikosti a nabídne tak na lůžku o celkové délce 2,29 metru více pohodlí. Skládací mechanismus tak prodlouží lehací plochu až o 37 centimetrů. Pro srovnání, příčná postel v CV 600 DF bez nástavce měří 1,92m. Následně stačí dva jednoduché kroky a nástavec na spaní je opět složen.

Etrusco xFlip
Etrusco xFlip, Foto: Etrusco

Zaručený komfort spánku v příčném lůžku

„Modely obytných dodávek s pohonem 4×4 jsou v současnosti velmi žádané. Nyní s xFlipem mohou cestovatelé profitovat ještě více. S cílem vytvořit klidné a pohodlné prostředí na spaní jsme pečlivě promysleli každý jeho aspekt. Proto i vývoj nové matrace pro prodloužení postele byl jen logickým důsledkem ,“ říká Sandra Marinaro, produktová manažerka společnosti Etrusco.

Přečtěte si také:  Nová California: nejinovativnější California na bázi Multivanu

Fotogalerie Etrusco CV 600 DF 4×4

Etrusco CV 600 DF 4×4 bude od modelového roku 2024 inovací xFlip vybaveno standardně. První dodávky se očekávají již na podzim 2023. Cena obytné dodávky CV 600 DF s pohonem 4×4 začíná na doporučené částce 65.499 EUR.

Zdroj: Etrusco

Etrusco

Obytná auta Etrusco znamenají středomořský životní styl a moderní design. Italská značka z Toskánska inspiruje zákazníky svým rozsáhlým produktovým portfoliem od roku 2016. Vozidla Etrusco využívají odborné znalosti skupiny Erwin Hymer Group a uzavírají její segment obytných automobilů základní úrovně, přičemž nabízejí vynikající poměr cena a výkon. Zároveň jsou charakteristické kvalitními materiály a stylovým designem interiéru a exteriéru. Vozidla Etrusco se vyrábějí v San Casciano nedaleko Florencie.

Domovská stránka výrobce: etrusco.com

Další informace jsou k dispozici na naší stránce: Etrusco

Inzerce – prodej, pronájem, koupě vozidel Etrusco

Přečtěte si také:  Hobby na CMT ve Stuttgartu představí v premiéře Optima Ontour Edition F na bázi Fiatu

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!