Malibu

Malibu závod

Modelové řady


Novinky

Malibu T 460 LE

Malibu T 460 LE: luxusní polointegrovaný vůz střední třídy

Obytné automobily Malibu patří k luxusním modelům, i když jsou ve střední třídě. Malibu T 460 LE s exkluzivním interiérem pro páry, které si přejí maximální komfort, přesvědčí technologií a množstvím funkčních řešení.

Žádný komentář
Malibu Van

Malibu Van řady Comfort získá pro modelový rok 2024 možnost rodinné verze s vysouvací střechou

Malibu Van přechází od svého uvedení v roce 2013 neustálým vývojem. I když středem modernizace Malibu pro modelový rok 2024 bude obytná dodávka s atraktivní verzí k 10. výročí, důležité změny se dočká řada Comfort. Oblíbené modely získájí volitelnou možnost rodinné verze Family-for-4 pro čtyři osoby s vysouvací Pop-up střechou.

Žádný komentář
Malibu Van First Class - Two Rooms 640 LE

Obytná dodávka Malibu Van First Class – Two Rooms, model 640 LE RB s koncepcí dvou pokojů

Uspořádání vnitřního prostoru, které Malibu pro tuto dodávku přijalo, je založeno na již využitém konceptu. Jeho řešení však představuje skutečnou revoluci z hlediska prostorové flexibility, přičemž inovativní dispozice multifunkční koupelny s dveřmi oddělujícími ložnici od obývací části představuje jedinečnou koncepci interiéru se dvěma pokoji, šatny a otevřeného místa poskytujícího dostatečnou volností pohybu. Z Malibu Van […]

Žádný komentář
Malibu I 441 LE

Integrované automobily Malibu ve znamení nové generace M

Obytné automobily Malibu jsou pro modelový rok 2021 k nepoznání. Prvotřídní panoramatický výhled a mimořádný pocit prostoru. Velkorysý obytný prostor a pohodlně přístupné rozkládací lůžko. V modelovém roce 2021 nabídne Malibu osm půdorysů integrovaných vozidel. Kompaktní modely se zaměří na kratší délky a nízkou hmotnost, zatímco modely Comfort Plus budou splňovat ty nejvyšší nároky na […]

Žádný komentář
Obytné dodávky Malibu

Představení obytných dodávek Malibu

Obytný automobil pro ty, kteří mají rádi svobodu, nezávislost při cestování a využívají své auto v každodenním životě. Maximální komfort na minimálním prostoru, exkluzívní řešení detailů, které se běžně vyskytují pouze u vysoce kvalitních obytných automobilů. Taková je obytná dodávka Malibu, přemýšlivá, rodinná a pohodlná zároveň. Má talent, nápaditý půdorys a stále něco ještě navíc.

Žádný komentář
Zobrazit všechny články na téma Malibu

Typy