Obytné automobily Malibu jsou pro modelový rok 2021 k nepoznání. Prvotřídní panoramatický výhled a mimořádný pocit prostoru. Velkorysý obytný prostor a pohodlně přístupné rozkládací lůžko. V modelovém roce 2021 nabídne Malibu osm půdorysů integrovaných vozidel. Kompaktní modely se zaměří na kratší délky a nízkou hmotnost, zatímco modely Comfort Plus budou splňovat ty nejvyšší nároky na prostor a cestovní komfort. Skutečnou přidanou hodnotou integrovaných vozidel je koncept kabiny.

Konstrukce karosérie

Absolutním vrcholem nové generace M je konstrukce karosérie nejvyšší úrovně. Spojení střechy a stěn bez studených mostů pomocí lepených nosníků s elegantními střešními křivkami zajišťuje větší tuhost karoserie a větší ochranu při bočním nárazu. GRP střecha zase nabízí maximální odolnost vůči vlivům vnějšího prostředí, jako je krupobití nebo vlhkost. Podlaha GRP nabízí ochranu před odletujícími kamínky a vlhkostí, což vede k účinnému a trvalému snížení poškození. Boční stěny jsou s podlahou spojeny pomocí vysoce stabilního profilu, který je tvarově přilepen. Malibu tak převádí automobily do vyšší třídy, a stanovuje své nové standardy pro kvalitu konstrukce karosérie. Výsledkem jsou extrémně stabilní, odolné, bezpečné, při jízdě tiché a optimálně izolované karosérie, připravené pro celoroční provoz. Důkazem vysoké kvality je nová desetiletá záruka na těsnost.

Přečtěte si také:  Nový integrovaný obytný vůz Laika Kreos: ikona stylu, designu a pohodlí

Nová Generace M není jen technickým vrcholem, ale i skutečným poutačem. Střecha se spojuje s bočními a zadní stěnou elegantním obloukem. Okna lícují s karoserií, což má za následek hladký vnější vzhled. Nová exteriérová grafika s dekorací bronzových linii zdůrazňuje elegantní vzhled. Každý obytný automobil Malibu nyní zdobí na bocích první písmeno značky. Pozoruhodná je i propracovaná zadní část. Dalším charakteristickým rysem modelu Malibu I jsou nové LED světla a denní LED osvětlení.

Nízko umístěná přední hrana přístrojové desky a nízko uložené panoramatické čelní sklo zajišťují včasný vizuální kontakt s vozovkou. Díky optimálně tvarované přední části a plochému úhlu náběhu, mají nové modely menší odpor vzduchu, což se pozitivně projevuje nejen na spotřebě, ale i na menším aerodynamickém hluku.

Styl Bellagio

Změny nastaly i uvnitř obytných automobilů. Už na první pohled je nápadná zcela nová nábytková architektura s oblými dvířky stropních skříněk. Svět ve stylu Bellagio s nábytkovými povrchy v dvoubarevném vzhledu, slonovina s vysokým leskem v kombinaci s dřevěným dekorem a chromovými prvky je také poutavým elementem. Interiér dotváří nová podlaha Graphic Stone, která spojuje útulnost s moderností.

Bydlení

V nových Malibu lze okolní osvětlení ovládat nezávisle od pracovního osvětlení. Příjemnou atmosféru navíc vytváří množství světélek ze spodku skříněk a pod stropem. Zvláštností je nově navržené společenské posezení ve tvaru písmene L s elegantně zabudovanou skříňkou na boty s upevňovacím systémem.

Přečtěte si také:  Integrovaný vůz Laika Kreos byl oceněn na MMM Awards a German Design Award

Samozřejmě se myslí i na zábavu. V závislosti na modelovém variantu lze volitelně nainstalovat 24 „nebo 32“ LED TV, které jsou instalovány buď do televizní skříňky s výsuvným systémem za prostorem na sezení, do kombinované skříňky s otočným systémem nebo za bočním sedadlem s rychloupínacím systémem.

Kuchyň

Všechny kuchyně jsou vybaveny novými chladničkami Dometic 10. serie s možností otevírání do obou stran. Volitelný kávovar na kapsle včetně výsuvného systému je umístěn v prostorném vrchním úložném boxu. Spodní zásuvka kuchyňského koutu má dřevěný dekor.

Komfortní rohová kuchyň (modely I 460 LE, 490 LE, 500 QB) zaujme elegantním osvětlením kuchyňské pracovní desky a základny a zajistí domácí atmosféru. Elegantně zakřivená kuchyňská stěna, která odděluje obytnou a kuchyňskou část slouží jako další úložný prostor.

Přečtěte si také:  Concorde Reisemobile představuje hlavní novinky generace modelů 2024

Koupelna

Propracovaná byla i kombinovaná koupelna v modelech I 410 DB, 430 LE a 460 LE. Volnost pohybu byla optimalizována, ve sprchové kabině je polička na sprchové pomůcky, praktická tyč na ručníky a další pevné zrcadlo.

Výrobce:  Malibu

Modelová řada:  Malibu I

Foto: Malibu

Malibu GmbH & Co. KG
Již první modely Malibu, které Karl-Heinz Schuler, zakladatel společnosti Carthago postavil v roce 1979, měly nejvyšší standard kvality. Toto dědictví je dnes je stejně viditelné jako desetiletí zkušeností v prémiovém segmentu. Každý obytný vůz Malibu a Malibu Van, který je součástí vlastníkem řízené skupiny Carthago, těží z inovace, špičkové technologie a kvality prémiové třídy obytných aut.

Domovská stránka: www.malibu-carthago.com

Další informace jsou k dispozici na naši stránce: Malibu

Inzerce – prodej, pronájem, koupě vozidel Malibu

Líbil se Vám akromobil.cz?

Naši redakci můžete podpořit peněžitým darem
v jakékoliv výši bankovním převodem na účet:

2400806950 / 2010

QR kód obsahuje údaje k platbě, výši částky si určete sami.