Dethleffs Trend je stále považován za bestseller v modelovém programu značky. Jeho recept na úspěch je založen na rozsáhlé výbavě, atraktivním designu a přesvědčivých dispozičních řešeních, a to vše za atraktivní cenu. Ve snaze pokračovat v tomto trendu prošla modernizací celá modelová řada, která bude od 13. do 21. ledna 2024 představena na veletrhu CMT ve Stuttgartu.

Polointegrované a integrované verze Dethleffs Trend

Nový Dethleffs Trend vychází z osvědčených předností značky a rozšiřuje je o nové, přesvědčivé funkce. Německý výrobce obytných automobilů z Allgäu spojil v rámci nejnovějšího vývoje stávající řady Pulse, Pulse Classic a Trend do nové řady Trend modelového roku 2024. Ten nyní sestává z pěti modelů polointegrovaných a pěti integrovaných vozů ve dvou délkových verzích (6,99 m a 7,41 m), které se prezentují v moderním designovém stylu s bohatou výbavou a ještě vyšší úrovní komfortu. Standardní výbava je mnohem bohatší než dříve a k dispozici jsou také různé balíky volitelné výbavy.

Dethleffs Trend T 7057 2024
Polointegrovaná vozidla Dethleffs Trend 2024. V pozadí Trend GT. Foto: Dethleffs
Dethleffs Trend I 7057 2024
Integrovaná vozidla Dethleffs Trend 2024. V pozadí Trend GT. Foto: Dethleffs

Dynamický exteriér

Vliv Pulse je na vzhledu aktualizované modelové řady Dethleffs Trend jasně patrný. Řada Pulse poskytla integrovaným vozidlům celou přední část a polointegrovaným vozidlům zase aerodynamickou kapotáž nad kabinou. Obě verze mají svažující se zadní část, která obytným automobilům dodává dynamický vzhled. Nový je také zefektivněný nárazník a zadní LED světla. Boční stěny mají novou grafiku v barvách Dethleffs, červené, černé a antracitové. Ještě větší zvýraznění dynamiky nabízí verze s balíčkem Trend GT.

Dethleffs Trend 2024
Dethleffs Trend 2024, foto: Dethleffs

Konstrukční technologie LifeTime-Smart nástavby, která se obejde bez dřeva nabízí vnější GRP plášť odolnější proti krupobití. GRP ochrana z její spodní části chrání mimo jiné i před odlétajícími kamínky.

Přečtěte si také:  Glénan Concept Cars zaujme modernizovanými minivany a novým modelem HorizonVan UP

Nový interiér modelové řady Trend

Design interiéru nového Trendu harmonicky spojuje modernost a útulnost. Interiér nepřivádí žádný pocit uzavřenosti, což je způsobeno jasnými liniemi nábytku, vnitřní světlou výškou minimálně 205 cm a podlahou Isoprotect bez schůdků. Útulné a teplé prostředí, které navozuje domáckou atmosféru, se vyznačuje příjemným a světlým dřevěným dekorem nábytku, kontrastními šedými povrchy, harmonicky sladěnými potahovými látkami a trendovým tmavým stropem.

Dethleffs Trend T 7057 DBL 2024
Dethleffs Trend T 7057 DBL 2024, foto: Dethleffs

Konstrukce nábytku se vyznačuje moderními, rovnými tvary. Speciální novinkou v nové řadě Trend jsou horní skříňky, které nyní nabízí větší úložný prostor než u předchozích modelů. Standardem je také systém AirPlus, kterým jsou bezúchytkové nástěnné skříňky vybaveny. Tento systém zajišťuje větrání za skříňkami, čímž zabraňuje tvorbě kondenzace. Plusem je také centrálně umístěné vyhřívání v obývací části pro optimální rozložení tepla.

Přečtěte si také:  Affinity M Three se třemi lůžky a neobvyklým uspořádáním na bázi MAN TGE
Dethleffs Trend T 7057 DBL 2024
Dethleffs Trend T 7057 DBL 2024, foto: Dethleffs

Kuchyň je vybavena varnou deskou se dvěma hořáky, prostornými zásuvkami, kolejnicovým systémem na kuchyňské náčiní a stojanem na koření na zadní stěně. Snadno přístupná chladnička o objemu 142 litrů s mrazákem je umístěna na výšku. Koupelna se liší v závislosti na půdorysu. Delší dispozice mají samostatný sprchový kout se zadní stěnou s betonovým dekorem. Kratší dispozice mají koupelnu kombinovanou. Venkovní sprcha je k dispozici za příplatek. Všechny integrální modely mají standardně manuálně zvedané lůžko v kabině. Pro částečně integrované modely je na přání k dispozici elektricky ovládané zvedací lůžko a přestavba lůžka skupiny sedadel.

Základní vůz Fiat Ducato

Dethleffs se u nové modelvé řady Trend opět rozhodl pro základní vůz Fiat Ducato se sníženým podvozkem. Pod kapotou má Ducato motor Euro 6d Final o výkonu 140 k nebo volitelně 180 k. Standardní výbava zahrnuje tempomat, ESP, trakční kontrolu, manuální klimatizaci, kožený volant a přípravu pro rádio. Společnost Dethleffs nabízí několik příplatkových balíků včetně asistenčního balíku s různými asistenčními systémy pro jízdu, balíku podvozku včetně 16palcových kol, multifunkčního volantu a automatické klimatizace a balíku GT.

Přečtěte si také:  Nový kempingový minivan Dethleffs Globevan na bázi Fiatu Ulysse

Fototgalerie Dethleffs Trend 2024

Fanoušci Dethleffs mohou novou modelovou řadu objevit na její veřejné premiéře na CMT ve Stuttgartu od 13. ledna do 21. ledna 2024. Modernizovaný Dethleffs Trend se v showroomech objeví ve druhé polovině ledna a jeho startovací cena je 99.190 eur.*

Oficiální stránka veletrhu CMT: www.messe-stuttgart.de/cmt/
K zakoupení vstupenek na veletrh lze využít online obchod organizátora: www.messe-stuttgart.de/cmt/besucher/tickets-oeffnungszeiten

Zdroj: Dethleffs

* Výrobcem doporučená maloobchodní cena založená na prodejních cenách v zemi výrobce. Ceny v jiných zemích se mohou lišit v důsledku konverze měny a DPH, poplatků a dovozních cel specifických pro danou zemi. Aktuální ceny poskytují místní prodejci.

Dethleffs GmbH & Co. KG

Společnost Dethleffs je jedna z nejtradičnějších výrobců karavanů a obytných vozů v historii, když zakladatel společnosti Arist Dethleffs navrhl první „obytný vůz“ v Německu již v roce 1931. Od samého počátku je společnost pevně spojena s lokalitou Isny ​​​​im Allgäu. Ve prospěch výroby v jižním Německu hovoří nejen kvalitativní důvody, ale také společenská odpovědnost. Dethleffs podporuje globální společnost, která dlouhodobě zajišťuje pracovní místa v regionu. Průkopnický duch zakladatele společnosti je cítit dodnes. Je to v neustálém dalším vývoji a nesčetných inovacích.
Společnost Dethleffs je dnes nezávislou dceřinou společností skupiny Erwin Hymer Group.

Domovská stránka výrobce: dethleffs.de

Další informace jsou k dispozici na naší stránce: Dethleffs


Inzerce – prodej, pronájem, koupě vozidel Dethleffs

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!