Francouzský úpravce vozidel MoBiTec oznámil zrození nové značky kompaktních kempinkových automobilů Klubber. Její jméno ponesou přestavby vozidel s délkou 5m a výškou 2 metry, které jsou koncipovány jako velké MPV. Řeč je o vozidlech Renault Trafic, Peugeot Expert / Citroën Jumpy a Volkswagen T6.

Tyto automobily byly záměrně vybrány kvůli své mimořádné ovladatelnosti, která jim dovoluje snadné parkování v centrech měst a navíc, svým majitelům přinášejí prospěch z velmi dobrého, kompletního vybavení a výborného provedení již přímo z výroby.

Klubber, nová značka ve světě kempinkových minivanů ohlášena z Francie
Cílem značky je nabízet certifikované vozidla pro přepravu pět až osm osob. Interiér od zaběhnutého standardu vnitřního uspořádání nijak nevybočuje, jedná se tedy o klasiku. Kuchyňská skříňka na straně za řidičem je doplněna o 39 litrovou chladničku a zásobníky na čistou vodu poskytuje slušných 45 litrů. Zadní lavice přímo sousedi s šatní skříňkou. Rozložením lavice vznikne lůžko (186×125 cm) využívající celou šířku automobilu. Další prostor na spaní je k dispozici ve střešním stane. Interiér nabídne na výběr tři barevné varianty.

Klubber, nová značka ve světě kempinkových minivanů ohlášena z Francie

Klubber, nová značka ve světě kempinkových minivanů ohlášena z Francie
Nové podrobnosti se dozvíme až při prvním veřejném představení na výstavě rekreačních vozidel Le Salon des Véhicules de Loisirs 2018 v Paříži. Klubber přivítá návštěvníky v době od 29. záři do 7. října 2018 ve svém stánku D7 v hale B2.

 

Foto: Klubber