Reklama

Francouzský výrobce obytných nástaveb B.B.F. pokračuje v návaznosti na úspěch své nástavby GaZell“ V1 modelem V2. Jedná se o vyjímatelnou buňku, která je kompaktní svými vnějšími rozměry, tak i hmotností. Vždyť šířka jen 1,72 m hmotnost od 240 kg do 525 kg v závislosti na verzi to jen dokazují. Navíc GaZell“ V2 je k dispozici pro všechny platformy na současném trhu: Extended Cab a Double Cab.

Pro pohodlný vstup je vnější vstup vybaven širokými schody zabudovanými do dveří. Ani interiér nezaostává pozadu. Je kvalitní a určený pro maximální pohodlí. Vybaven je čtyřmi lůžky, dvěma velkými úložnými prostory pod lavicemi. Plně vybavená kuchyň do tvaru L je doplněna výklopnou deskou pro zvětšení pracovního prostoru. Osazení sprchou a WC je závislé na zvolené verze. Praktický je i skládací stolek, který je možno rychle použít jako piknikový stůl v exteriéru nebo stůl uvnitř kabiny.

Reklama

Své hlavní vlastnosti nadstavba zdědila od svého úspěšného předchůdce a doplnila jejich zkušenostmi z jeho používání na různých druzích silnic, v mnoha zemích, v různých koutech planety. Tyto vlastnosti ve spojení se spolehlivostí a kvalitou materiálů, neobvyklý design a technologie výroby dělají z obytné nástavby měřítko ve své třídě.

Nástavba GaZell“ V2 je speciálně navržena tak, aby komfort za dobrodružstvím i při dlouhých cestách nebyl při jízdě pickupem nijak omezován a zachoval možnosti automobilu na jeho obvyklé úrovni.

Více info: gazell.fr

Foto: gazell.fr