Volkswagen Multivan je skutečným univerzálem pro rodinu, volný čas, každodenní život, podnikání a dobrodružství všeho druhu. Navíc zaujme svojí flexibilní koncepcí interiéru se snadno nastavitelnými, sklopnými a vyjímatelnými sedadly v prostoru pro cestující. Balík Good Night, sestávající z rozkládacího lůžka, zatemňovací soupravy, stolku a židlí, činí nyní Multivan ještě univerzálnějším a přidává mu funkci kempingového minivanu.

Právě na využití Multivanu pro malá i velká dobrodružství myslel Volkswagen Užitkové vozy při vývoji balíčku Good Night. Díky němu se Multivan změní na obytný vůz, kempingový minivan pro spontánní použití. To znamená, že si můžete vychutnat nezávislou a pohodovou noc ve vozidle, kdykoli budete chtít.

Volkswagen Multivan s balíkem Good Night
S paketem Good Night si můžete užít spontánní, nezávislou a pohodovou noc ve voze Multivan, kdykoli budete chtít

Balík Good Night je k dispozici ve dvou verzích. Základní verze obsahuje rozkládací lůžko, možnost zatemnění všech oken (včetně panoramatického střešního okna), odkládací kapsy pro uložení závěsů a větrací mřížky pro přední boční okna. Kompletní balíček Good Night navíc obsahuje dvě skládací křesla a skládací kempinkový stůl.

Vrcholem nové koncepce je rozkládací postel, která sestává z lamelového rámu a pohodlné matrace o délce 2,02 metru a šířce 1,21 metru. Ten spočívá na podpěrách, které jsou pevně spojeny s karoserií, a ne na sedadlech. Díky tomu lze postel rozložit nad všechna sklopená sedadla v prostoru pro cestující v několika jednoduchých krocích, nebo je dokonce možnost odstranit všechna zadní sedadla. Prostor pod lůžkem lze pak využít jako zvětšený úložný prostor. Multivan je také ideální pro výlety za surfováním, protože pod postelí je dokonce dostatek místa pro uložení surfovacích prken. Po sklopení lze postel umístit za sedadla ve druhé řadě nebo nad sklopená sedadla ve třetí řadě.

Přečtěte si také:  Flexibilní a modulární minivan Flowcamper Fellschnute pro milovníky psů
Volkswagen Multivan s balíkem Good Night
Paket Good Night pro Multivan: Hvězdy nad hlavou díky volitelnému panoramatickému střešnímu oknu. Foto: Volkswagen Úžitkové vozy

Dodávané zatemnění lze snadno připevnit na všechna okna pomocí integrovaných magnetů nebo plastových zástrček, aby se zajistilo soukromí. Pokud je vůz vybaven volitelným panoramatickým střešním oknem, je i zde možnost zatemnit jej. Koncepce paketu Good Night zahrnuje robustní ventilační moduly, které lze přesně upnout do předních bočních oken s funkcí elektrického ovládání oken, čímž se zajistí dostatek čerstvého vzduchu během noci a zabrání se zamlžování oken zevnitř.

Volkswagen Multivan s balíkem Good Night
Paket Good Night pro Multivan: robustní ventilační moduly pro přední boční okna zajišťují dostatek čerstvého vzduchu během noci. Foto: Volkswagen Úžitkové vozy

Balík Good Night je pro Multivan k dispozici jako volitelná výbava ve všech variantách výbavy a sedadel (pětimístný, šestimístný nebo sedmimístný). Na výběr jsou dvě různé verze. Verze jako rozkládací lůžko včetně odkládacích kapes a stínidel na boční okna a přední a zadní okna stojí na německém trhu 2.867,90 eur. Verze se stolkem a židlemi má cenu 3.355,80 eur.

Přečtěte si také:  Volkswagen Crafter 2024 přesvědčí moderním interiérem a novými technologiemi
Zdroj: VW Commercial Vehicles

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!