Reklama

Pick-up Nissan Titan XD Hellwig

Když se setkají nadšenci off-roadů a karavanů, vznikne dech beroucí produkt, který byl představen na SEMA (Special Equipment Market Association) Show, jednom z největších autosalonů v USA. Většinu prvků pro speciálně upravený pick-up Nissan Titan XD s prvky Hellwig Products a nástavbou od společnosti Lance Campers navrhli odborníci z LGE-CTS Motorsports v Kalifornii. Pro základ tohoto vizuálně ohromujícího výtvoru v žluto černé kombinaci byl zvolen nový Nissan Titan XD s posíleným rámem, výkonným 5,0 litrovým turbo-dieselovým motorem Cummins o výkonu 310 koňských sil a 6-stupňovou automatickou převodovkou Aisin.

Reklama

O bezpečnost a stabilitu jízdy, na zpevněné vozovce nebo v těžko přístupném terénu se starají speciálně upravené díly Hellwig. Vzduchové tlumiče Big Wig jsou podporovány navíc dvojitými pomocnými pružinami a stabilizátory, které se starají o vypořádání se s extra váhou nástavby, která posouvá těžiště automobilu vysoko nad vozovku a off-road požadavky.

Za obytnou nástavbu byla zvolena oblíbená standardní nástavba Lance 650 Truck Camper s lehkou hliníkovou rámovou konstrukcí. Buňka, která nabízí prostorný a komfortní interiér, byla pro účel spojení s tímto zajímavým automobilem upravena jen minimálně.

Fotogalérie: