Sunlight, mladá německá značka a dceřiná společnost Hymer rozšiřuje svůj sortiment polointegrovaných obytných automobilů výjimečnou novinkou založenou na Fordu. Modely T 670 S, T 680 a T 690 L využívající podvozek Ford Transit působí elegantním vzhledem a čistým dojmem. Pokročilé vybavení je pečlivě přizpůsobeno všem milovníkům svobody a dobrodružství.

Sunlight posílil svůj segment polointegrovaných vozů třemi novinkami. Modely T 670S, T 680 a T 690L jsou založeny na podvozku Ford Transit se standardním výkonem 130 k a šestistupňovou převodovkou. Sportovní a elegantní vzhled vozů podtrhuje černý metalický lak kabiny a standardní černé hliníkové ráfky. Navíc, kapota modelu Transitu dodává inteligentní a plynulý přechod od podvozku k samotné konstrukci. Model T 670S je o délce 6,99 m o něco kratší než dva ostatní modely o délce 7,36 m. Všechny tři vozy jsou však svojí šířkou 2,32 ma výškou 2,93 m pohodlnými a prostornými společníky.

Přečtěte si také:  Oblíbená řada obytných automobilů Dethleffs Trend přichází v modernizované podobě

Pohodlný interiér

Sunlight T 670S nabízí čtyři sedadla a dvě (nebo čtyři) lůžka, zatímco větší T 680 a T 690L s pátým sedadlem a postelí jsou ideální pro rodinu nebo menší skupinu. O kvalitu spánku se starají pohodlné matrace ze studené pěny a prémiové dřevěné lamelové rošty. S vnitřní výškou 210 cm nebudou mít problémy ani osoby vyššího vzrůstu.

Kuchyň je vybavena 2-hořákovým sporákem na 12V, velkým dřezem a 156l absorpční lednicí včetně mrazicího prostoru. T 670S přichází s inteligentní, prostorově úspornou koupelnou Vario, T 680 a T 690L mají prostorné a pohodlné koupelny.

Všechny tři novinky se dokonale hodí k řadě Sunlight, která přichází v novém, konzistentním vzhledu, zahrnuje sofistikovaný, elegantní design zadních světel s Bridge Light, revidovanou grafiku exteriéru a nový interiérový design. Cena novinek začíná na německém trhu částkou těsně pod 68.500 Eur.

Foto: Sunlight

Sunlight GmbH

Sunlight GmbH, dcera společnosti Dethleffs vyvíjí a prodává obytné automobily a obytné dodávky v základním segmentu v tomto odvětví. Značka ztělesňuje dynamiku, touhu po dobrodružství, sportovní aktivitě a nevšedních zážitcích. Vozidla značky jsou přizpůsobena potřebám moderních, aktivních lidí, kteří chtějí cestovat flexibilně a zároveň pohodlně. Sunlight nabízí špičkovou kvalitu a nejnovější technologie. Příplatkový seznam však přidává navíc jen něco málo, protože individualita se k cenově výhodné a racionální výrobě nehodí.
Vozidla Sunlight sjíždějí z výrobní linky ve společném závodě v Sasku se značkou Carado, proto není úplná náhoda ve shodě jejich identických modelových programů. Obě patří do skupiny Erwin Hymer Group.

Domovská stránka výrobce: www.sunlight.de

Další informace k dispozici na naší stránce: Sunlight

Inzerce – prodej, pronájem, koupě vozidel Sunlight

Přečtěte si také:  Roller Team Kronos 234 TL s novým uspořádáním a velkým a pohodlným sezením

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!