Nejnovější Westfalia je červená a bílá nejen z venku ale i zevnitř. Barevné podání je chutné jako bonbóny a červené třešně. V těchto barvách přichází z Westfalia Kepler Sixty, jehož základem je Volkswagen T6 s dlouhým rozvorem (340 cm) a celkovou délkou 530 centimetrů. Pestrým vnějškem v retro stylu a dvoubarevným podáním vzdává výrobce poctu 60. rokem.

První, kdo přišel s dvoubarevným provedením byl VW s modelem California. Westfalia je však pestřejší a více barevná. Zvenku je značně viditelný i chromový vzhled. Kromě nálepek s označením „Sixty“, klik dveří, směrových světel a prvků na přední a zadní straně jsou chromované dokonce i kola. Lamela na zadním sloupku má připomínat větrací otvory starších modelů s pohonem zadních kol. Kepler Sixty má červenou i zpevněnou látku střešního stanu, který se zvedá z přední strany.

Westfalia Kepler Sixty v retro stylu

Vnitřní rozložení je klasický strukturované. Vychází z Westfalie Kepler Six modelového roku 2018 s dlouhým rozvorem. Nábytku dominují oble křivky a linie, které připomínají historický vzhled. Bílé kožené sedadla s červenou kombinací rozbuší srdce nejednomu z nás. Kuchyňský blok na straně řidiče je vybaven sporákem se dvěma hořáky, umyvadlem a vestavěným chladicím boxem. Šatní a kuchyňská skříňka mají lamelové dvířka s chromovým vzhledem. V zadní kolejnici je ukotvena dvoumístná lavice, která sklopením vytvoří plochu na spaní. Spolu se střešním lůžkem, se systémem Froli, nabízí Sixty prostor na spaní až čtyřem osobám. Pro jejich posezení slouží místo kolem stolu s lesklým bílým povrchem s červenými okraji, který může být zavěšen na kuchyňské skříňce.

Westfalia Kepler Sixty v retro stylu

Kepler Sixty je standardně dodáván s pomocným přídavným topením Webasto a motorem o výkonu 150 koní. Cena automobilu ještě není stanovena. Další podrobnosti přinese Westfalia na Caravan Salonu v Dusseldorfu.

Info: westfalia-mobil.net