Reklama

I když název značky tomu nenapovídá, Hanroad je čistě francouzský výrobce, spadající pod křídla skupiny Pilote. Při stavbě automobilů se firma opírá o bohaté zkušenosti, nabyté během 90 leté historie. První vozy byly v rodině Gérardů navrženy již v roce 1929 a její domovským sídlem je francouzský Angers. Značka je na svůj původ náležitě hrdá, dokonce všechny použité díly pocházejí domovské země. Hanroad, specialista na kompaktní kempingové minivany, nabízí pět modelů série Trek, založené na vozidlech Renault Traffic.

Kempingové minivany Hanroad jsou standardně založené na vozidle Renault Traffic. Výrobce si je vybral pro jejich všestrannost, ovladatelnost a pohodlí. Tento malý dodávkový automobil s velkým úložným místem a velkorysým prostorem má vše, co cestovatelé potřebují jako na dlouhých cestách, tak i ve městě. K těmto vlastnostem Hanroad navíc přidává hodnotu ve formě:

Reklama
  • velkoryse řešené vybavení s kvalitními lůžky
  • dostatečný prostor v interiéru při zvednuté střeše
  • vynikající kvalita sezení
  • nábytek s 0,2 mm tlustým laminátovým dekorem CPL
  • zesílená izolace z polyesterových vláken
  • interiérová podšívka s látkovou laminací
  • standardně instalován elektrický blok a LED osvětlení
  • zásuvka 230 V a USB

Kempingové vozy s klasickým uspořádáním

Kempingové vozy Hanroad mají klasické uspořádání. V zadní části je posuvná lavice osazena ISOFIX „Top Tether“. Díky konstrukci Smart Bed lze ji přeměnit na lůžko v průběhu 30 sekund. Úpravou vznikne ploché dvoumístné lůžko o rozměrech 127 x 185 cm. Další místo na spaní standardně nabízí stanová střešní úprava s lůžkem o rozměrech 123 x 190 cm. 100% LED osvětlení, nízká spotřeba vytvářejí útulnou atmosféru. Při zvednuté střeše vznikne v interiéru dostatečně vysoký prostor pro pohyb např. u kuchyňského pultu.

Kompaktní kuchyňský modul má své místo oproti posuvným dveřím. Vrchní část bloku tvoří nerezový sporák s dvěma plynovými hořáky a umyvadlo s integrovanou baterií. Nádrž na čistou vodu má objem 60 litrů a odpadnou vodu 35 litrů. Součástí bloku je zároveň i tichá, 49 litrová chladnička. Stůl a jeho opěrná noha jsou odloženy v kufru pod lůžkem a zbytečně nezabírají volné místo. Úložného místa Hanroad poskytuje opravdu dostatek. 300 litrů přístupných v zadní části i při lůžkovém úpravě je doplněných dvěma velkými zásuvkami na ložiscích pod lavicí a bočními skříňkami s roletovým závěsy.

Kompaktní vozy jsou standardně založené na vozidle Renault Traffic s motorizací 2,0 l dCi 120 (Euro 6d temp). Číselné označení 4 a 5 vychází z počtu sedadel. Základní verze Trek4 a Trek5 je dlouhá 4,99 metru, k dispozici jsou i verze Trek4 XL a Trek5 XL s dlouhým rozvorem a délkou 5,39 metru. Nedávno se k sérii přidala nová verze Trek5+, vybavena pěti místy k sezení s možností upravit velikost zavazadlového prostoru pomocí odnímatelné lavice. Hanroad Trek je široký 1,95 m a vysoký 1,99 m. Volitelně je k dispozici pro Trek4 možnost použít základ VW T6.

Katalogová cena vozidel začíná na částce 45.900 Eur.

Více info: hanroad.fr

Foto: Hanroad