Reklama

Střešní stan Fjordsen XL je navržen nadšenci do kempování a předními evropskými technickými specialisty. Fjordsen XL je silný, lehký, velký a prostorný stan, který poskytne pohodlí pro 2 až 4 osoby. Rozložený má rozměry 220 x 220 cm (vnitřní výška 130 cm), což z něj činí ideální stan pro dvojici nebo rodinu s malými dětmi. Ve složeném stavu jsou jeho rozměry 220 x 110 x 35 cm. Vzhledem k rozměrům a mohutné konstrukci je jeho celková hmotnost s méně než 60 kg překvapivě nízká. To mu dává využití skoro pro všechny moderní osobní automobily, minibusy nebo SUV.

Tkanina použitá k výrobě Fjordsenu XL (70% polyester, 30% PVA), nazvaná TenCate, pochází od přední nizozemské společnosti, specializující se na průmyslové a technické textilie. Díky mikroporéznímu akrylovému potahu je látka nepromokavá a odolná proti povětrnostním vlivům. Materiál se snadno čistí a splňuje nejpřísnější ekologické požadavky. Zipy jsou navrženy a vyrobeny tak, aby vydržely celou životnost stanu. Struktura stanu používá hřebenové nafukovací jádro s vysokou mírou zatížitelnosti. Stan má čtyři velké vzdušné okna, po jednom z každé strany, čímž poskytuje maximální výhled na okolí, ať už je to jezero, noční obloha nebo západ slunce. Rozložení stanu je velmi jednoduché a zabere minimum času a námahy.

Reklama

Výrobce dává při koupi tohoto zajímavého střešního stanu na výběr z několika barevných provedení. Jeho cena však není nejmenší a zájemce vyjde na 2750 € včetně DPH.

Bližší informace: www.fjordsen.com

Foto: Fjordsen