Novinkou v nabídce Mitsubishi na německém trhu je originální příslušenství určené pro oblíbené modely L200, kterých na tamních silnicích jezdí přibližně 22000, čímž si vysloužili pozornost při tvorbě nového příslušenství a doplňků. Flexibilitu vozu nyní prakticky dokazuje i jeho nové inovativní kempingové příslušenství, které nabízí řadu praktických řešení. Fanoušci individuální dovolené mohou nyní svou L200 proměnit v praktické prázdninové nebo expediční vozidlo.

Současná generace modelu L200 díky výkonnému vznětovému motoru, systému pohonu všech kol „Super Select 4WD-II“, s tažnou kapacitou 3,1 tuny, vysokým užitečným zatížením, rozsáhlým příslušenstvím a profesionálními přestavbami je ideálně vybavena na všechny situace. Se speciální kempingovou přestavbou nabízí Mitsubishi řadu praktických řešení, díky kterým nestojí večeře venku už nic v cestě. Na stabilní posuvné plošině je možné provozovat například kuchyňský modul s plynovým sporákem Primus, sklopným umyvadlem, skříňkou na příbory, přípojkou na 12V a přívodem vody včetně 12 litrového kanystru s ponorným čerpadlem (v balení za 3 600,46 Eur*).

Platforma profesionálního vozidla samozřejmě nabízí dostatek prostoru i pro další kempingové doplňky, jako například stůl a skládací židle. Celý systém je skryt pod uzamykatelným výklopným krytem (1 949,58 Eur*) a ochranným rámem (953,10 Eur*), který dodává vozu typickou siluetu pick-upu.
Speciálně navržený střešní stan GT Pick Up (3 410,79 Eur*) s ložnou plochou 140×220 cm může být postaven v několika jednoduchých krocích pouze jednou osobou pomocí dodávaného 12V kompresoru. V nabídce příslušenství L200 jsou k dispozici také rozšířené blatníky (+30 mm na stranu vozidla, 965,04 Eur*) a kompletní 20 „kola z lehké slitiny (2 725,52 Eur*), které podtrhují sebevědomý vzhled moderního pick-upu.

Pro ty, kteří si chtějí užít přírody ještě víc a touží po dobrodružství, mohou si model L200 předělat na skutečné expediční vozidlo s vhodným střešním stanem, vlastním zásobováním vodou, kompaktní venkovní sprchou a měkčím terénním podvozkem. Chladící box na 230 V zajišťuje chladné nápoje a dostupné solární panely zajišťují soběstačné napájení i v těch nejodlehlejších oblastech.

Širokou škálu příslušenství lze koupit i v atraktivních kompletních balících dostupných u všech zúčastněných prodejců Mitsubishi Motors v Německu.

*Uvedené ceny jsou doporučené maloobchodní ceny společnosti MMD Automobile GmbH a nezahrnují montáž a servis.

Foto: Mitsubishi Motors