NenDometic RMF 8505í chlazený zboží jako chlazený zboží. To platí zejména na cestách při cestování. Pro lepší a pečlivé chlazení potravin to zajišťují nové absorpční lednice Dometic, které od běžného chlazení a skladování potravin dosahují lepších výsledků. Poskytují lepší vzdušnost prostoru pro zeleninu, 55 l pro chlazení nápojů a mrazení potravin v patentovaném odnímatelném 20 l mrazáku.

Celkově nová RMF 8505 od firmy Dometic nabízí pro obytné vozy a karavany pro chlazení působivých 175 l. Nápoje lze odkládat odděleně v zásuvce, aniž byste museli otevřít dveře lednice. Kromě AES-ovládání pro automatický výběr režimu napájení, lednice je k dispozici s levým nebo pravým otevíráním dveří, vybavená je ekonomickým LED osvětlením interiéru a poskytuje velmi uživatelsky přívětivý ovládací panel.

Samozřejmě, flexibilní podnosy a vnitřní vybavení je možné mýt v myčce nádobí. Ergonomicky navržené boxy ve dveřích mají praktickou ochranu proti úniku a těsnění dveří jsou vyměnitelné. Dveřní zámek také umožňuje zimní pozici pro větrání lednice. Komfortní čtyřzónové absorpční ledničky Dometic RMF 8505 si je možne zajistit od 2299 eur.

Více informací o největším výrobci ledníc pro obytné vozy a karavany získáte:
Tel: +49 25 72/879 192
Fax: +49 25 72/879 344
E-mail: vbb@dometic-waeco.de
Internet: www.my-caravanning.de

Zdroj: Newspress.de
Foto: Dometic Waeco/Newspress.de