Waeco chladicím boxem Dometic CoolFreeze CF26 s ​​objemem 21 litrů doplňuje svůj program kompresorových chladniček. Chladící mrazicí box se díky svým kompaktním rozměrům hodí do zavazadlového prostoru automobilu, ale i do interiéru, protože CF26 s ​​jeho nízkou a nenápadnou hladinou hluku lze provozovat za předními sedadly.

Pevně ​​uzavíratelné víko v případě převrácení boxu zabrání vypadnutí jeho obsahu. Odnímatelné víko má navíc na vrchní straně čtyři vybrání, ve kterých je možné umístit šálky nebo plechovky. Box je možné velmi snadno čistit, čemuž přispívá jeho hladký povrch.

Displej zobrazuje vnitřní teplotu a slouží zároveň k zobrazení ovládání, LED kontrolky indikují příslušný provozní stav. Nastavení odpovídajících funkcí a teploty pomocí tlačítek je snadné a jednoduché. Vestavěný třístupňový monitor akumulátoru chrání před jeho vybitím, a to i v případě, že box zůstane v automobilu déle zapnutý.

Přečtěte si také:  Finanční výsledky Dometic za rok 2023 vykazují pokles tržeb a zvýšení marží

Dometic CF26 má vnitřní osvětlení, velký chladící prostor, ve kterém mohou být přepravovány a chlazené i dvoulitrové láhve a menší prostor, jehož součástí je vyjímatelný koš.

Dometic CF26 navíc umožňuje připojení na 230 V AC. Může se tedy používat i doma nebo v zahradě při grilování. Dometic Coolfreeze CF26 je ideální pro kempování nebo víkendové výlety. Díky dobré izolaci zůstane chlazený obsah ještě dlouho studený a to i v případě delší doby bez připojení ke zdroji energie. (Ampnet/gp)

– rozměry (š x v x h): 550 x 425 x 260 mm
– hmotnost 10,5 kg
– čistý objem: 21,5 l
– třída účinnosti: A ++
– rozsah chlazení: + 10 ° C až -18 ° C
– provozní hluk: 48 dB (A)
– spotřeba 72 kWh / ročně
– cena: 569,00 €

Foto: Auto-Medienportal.Net/A.Kappel

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!