Výkonná přenosná lithiová baterie Dometic PLB40

0
Reklama
Podle výrobce se jedná o nejlehčí a nejvýkonnější baterii ve své třídě. Dometic využívá při její výrobě nejmodernější technologii, která je výsledkem dlouholetého výzkumu a vývoje produktů. Model PLB40 má vestavěné výkonné lithium-železo-fosfátové články (LiFePO4), poskytující energii 512 Wh. Tento systém baterie patří mezi nejlepší na trhu.
Baterie Dometic PLB40

Baterie je ideální pro napájení chladicích boxů, různých spotřebičů na 12 V, osvětlení a mobilních zařízení. Například, na jedno nabití, zajistí chod kompresorového a mrazicího boxu Dometic Coolfreeze CFX 40W až na 40 hodin. Tento model je zároveň navržen pro použití v náročných povětrnostních podmínkách a díky robustní konstrukci zajistí napájení i na nejnáročnějších expedicích. Baterie je lehká, má ergonomicky tvarovanou rukojeť z nerezové oceli, takže se snadno přenáší.
Vestavěná nabíječka DC-DC poskytuje tři praktické způsoby nabití: prostřednictvím zásuvky na 12 V ve vozidle, solárního panelu nebo elektrické sítě se střídavým proudem. Vestavěný systém chrání baterii proti podpětí, přepětí, zkratu a přehřívání a zajišťuje tak optimální čas nabití, výkon i skladovací objem. Snadno ovladatelný displej LCD zobrazuje všechny důležité provozní informace, včetně kapacity baterie, stavu nabití nebo vybití a stav výstupu. Díky důmyslnému systému správy napájení je životnost modelu Dometic PLB40 pětkrát delší než u běžných olověných bateriích.

Vlastnosti:

Reklama

Rozměry (š x h x v): 197 x 197 x 254,5 mm
Hmotnost: 7,30 kg
Vstupní napětí: 12 V
Výstupní napětí: 12 V
Výstupní proud: 15,00 A
Typ baterie: Lithium Iron Phosphate (LiFiPO4)
Jmenovitá kapacita: 40,00 Ah
Třída IP: IP44

Doporučená maloobchodní cena baterie je 699 €.

Foto: Dometic