Eura Mobil představil lehkou alkovnu s vyhřívanou dvojitou podlahou pro extra úložný prostor a GRP karoserií Activa One. S odkazem „Activa“ na klasické a tradiční označení výrobce pro alkovny a na druhé straně příponou „One“ odkazuje na nedávný vývoj a snadnou architekturu použitou pro semi-integrované profily.

Volné dřevěné stěny s kontinuální izolací přilepené k rámu karoserie bez tepelných mostů ve spojení s GRP (krupobití odolný sklolaminát) zajišťují pro Activa One lehkou a pevnou konstrukci.
eura-mobil-activa-one-2015g15Typická rodinná alkovna s délkou 6,50m a pohotovostní hmotností méně než 2900 kg představuje ideální vůz pro rodinné cestování. Activa One se může pochlubit také 37 cm vysokou dvojitou podlahou, která nabízí množství úložného prostoru. Na žádost zákazníka je možné tyto prostory ještě individuálně rozdělit plastovými přepážkami. V zimě Activa One hýčká díky komfortní vyhřívané podlaze, v létě zase chladnými úložnými prostory pod podlahou. Pro optimální dlouhodobou kvalitu, maximální pevnost a úplné utěsnění podlahy a napojení stěn, používá Eura Mobil pro modely Activa One technologii „Sealed Structure“ převzatou z leteckého průmyslu, která je založena na bezšroubové technologii lepení.

Automobil je postaven na podvozku Fiat Ducato a na začátek je dodáván s třemi rozvržení interiéru. Model 630 LS představuje kompaktní automobil o celkové délce 6,44m s velkorysým podélným nábytkem. Model 650 VB mě klasický rodinný půdorys s palandou v zadní části a dvojitým jídelním koutem v obývací části. Na požádání je možné objednat i verzi s třemi palandami v zadní části. Activa One 690 HB nabízí zase v ložnici manželskou postel a velkou garáž a velké množství úložného prostoru v zadní části a dvojitého dna.

Koupí Eura Mobil získáte současně kvalitní nábytek obývacích stěn, který je vyztužen hliníkovými profily. Robustní konstrukce a vysoce kvalitní tělo nové alkovny zebezpečujú tomuto automobilu jedinečnou pozici v segmentu obytných automobilů za 50.000 €.

Zdroj a foto: Eura Mobil