Rapido

Modelové řady


Novinky

Rapido 886F Ultimate Line

Novinka Serie 8F: Rapido 886 Ultimate Line

Vzhledem k úspěchu integrovaných vozidel 686F, 8086dF a i86, se společnost Rapido rozhodla pro kombinaci centrálního lůžka a kompaktního uspořádání sezení face-to-face i v modelové řadě Serie 8F. Nositelem tohoto půdorysu je model A třídy 886F na podvozku Fiat s mimořádně širokou zadní nápravou. Verzi 886F Ultimate Line uvedlo Rapido oficiálně na trh na letošním […]

Žádný komentář
Rapido M96

Serie M, vycházející hvězda od Rapida

Po několikaleté odmlce zařadil francouzský výrobce obytných automobilů Rapido do svého výrobního programu opět vozidlo se základem Mercedes-Benz. Architektura nové modelové řady „Serie M“ kombinuje přední náhon, který poskytl Mercedes-Benz Sprinter, s podvozkem AL-KO. Sérii M tvoří integrované automobily M66 a M96, které převzaly nejlepší atributy z řady 80, hlavně pohodlí, design a silnou osobnost. […]

Žádný komentář
Rapido 8094dF

Nový integrovaný model Rapido 8094dF se dvěma salonky a množstvím komfortu

Nový elegantní obytný automobil od francouzského výrobce Rapido poskytuje špičkový komfort a je vybaven velkým množstvím chytrých funkcí. Jedná se o luxusní model 8094dF, který nabízí pohodlné sezení v zadní části automobilu. Uspořádání, které se stává stále více populárnější hlavně v západní Evropě, je ocenitelné zejména v chladnějších měsících, kdy se většina času tráví uvnitř automobilu.

Žádný komentář
Rapido Distriction pro rok 2018

Rapido pro rok 2018 propracoval svou luxusní modelovou řadu Distinction

Francouzský výrobce Rapido přišel pro rok 2018 se zcela propracovanou modelovou řadou Distinction. Integrované obytné automobily jsou oproti předchůdcům snadno rozpoznatelné díky jedinečné moderní masce chladiče. Rada Distinction pro modelový rok 2018 tentokrát sestává ze čtyř modelů třídy A.

Žádný komentář
Rapido - nábytek Elegance

Rapido přichází na podzim se speciální sérií Premium Edition

Významný francouzský výrobce obytných automobilů Rapido se na podzim zaměřil na své tři luxusní modely a přidal k jejich standardní výbavě doplňky, které mají za úkol zvýšit jejich prestiž ještě více. O které modely jde? S označením Premium Edition se nyní může pochlubit polointegrovaný model 696F a integrované 8069dF a i96.

Žádný komentář
Zobrazit všechny články na téma Rapido

Typy