Rapido

Zdroj a foto: Rapido

Modelové řady


Novinky

Rapido 8094dF

Nový integrovaný model Rapido 8094dF se dvěma salonky a množstvím komfortu

Nový elegantní obytný automobil od francouzského výrobce Rapido poskytuje špičkový komfort a je vybaven velkým množstvím chytrých funkcí. Jedná se o luxusní model 8094dF, který nabízí pohodlné sezení v zadní části automobilu. Uspořádání, které se stává stále více populárnější hlavně v západní Evropě, je ocenitelné zejména v chladnějších měsících, kdy se většina času tráví uvnitř automobilu.

Žádný komentář
Rapido Distriction pro rok 2018

Rapido pro rok 2018 propracoval svou luxusní modelovou řadu Distinction

Francouzský výrobce Rapido přišel pro rok 2018 se zcela propracovanou modelovou řadou Distinction. Integrované obytné automobily jsou oproti předchůdcům snadno rozpoznatelné díky jedinečné moderní masce chladiče. Rada Distinction pro modelový rok 2018 tentokrát sestává ze čtyř modelů třídy A.

Žádný komentář
Rapido - nábytek Elegance

Rapido přichází na podzim se speciální sérií Premium Edition

Významný francouzský výrobce obytných automobilů Rapido se na podzim zaměřil na své tři luxusní modely a přidal k jejich standardní výbavě doplňky, které mají za úkol zvýšit jejich prestiž ještě více. O které modely jde? S označením Premium Edition se nyní může pochlubit polointegrovaný model 696F a integrované 8069dF a i96.

Žádný komentář
Rapido 665F

Ocenění pro Rapido 665F jako nejlepší obytný automobil pro dvojice

Francouzský výrobce Rapido získal pro svůj model 665F prestižní ocenění časopisu Practical motorhome v kategorii „Nejlepší obytný automobil pro dvojice za rok 2016“. Model Rapido 665F představuje vyvážený profil s oddělením spaním s dvojicí samostatných lůžek a velkou koupelnou v zadní části automobilu.

Žádný komentář
Zobrazit všechny články na téma Rapido

Typy