Hymer GmbH & Co. KG pokračuje v oblasti obytných automobilů ve spolupráci se společností Mercedes-Benz. Hymer Tramp S poskytuje do světa karavaningu dokonalý úvod na nové úrovni: karoserie Mercedes-Benz Sprinter s pohonem předních kol a původním rámem má výrazný vliv na rezervy užitečného zatížení a světlou výšku ve vozidle.

Hymer Tramp S 680

Hymer s vozem Tramp S definuje nové standardy kvality pro ty, kteří ve světě karavaningu pouze začínají. Obytný vůz na bázi Mercedes-Benz Sprinter přesvědčuje nejen svou délkou 7,39 metru a šířkou 2,29 metru ale i sportovním vzhledem. Četné asistenční systémy, jako například asistent bočního větru, aktivní brzdový asistent nebo systém DISTRONIC, který vyhodnocuje a udržuje bezpečnou vzdálenost od vozidla jedoucího vředu, zajišťují při řízení vysokou úroveň bezpečnosti a pohodlí.

Nový design a útulný interiér

Tramp S 680 uvnitř zaujme svým přímočarým interiérem. Moderní souhra vysoce lesklých povrchů v kombinaci s matnými, dřevo imitujícími dekory nábytku vytváří příjemnou a útulnou atmosféru. Díky sníženému rámu podvozku je podlaha v celém vozidle ve vodorovné rovině, což vede k velkorysé celkové světlé výšce 2,04 metru. Prostorná koupelna se samostatnou sprchou nabízí dostatek prostoru. Celá toaletní část může být od obývací části oddělena. Vrcholem nového půdorysu je příjemné místo k sezení a dvě velkorysé postele s šířkou 83 centimetrů a délce více než 1,90 metru. Tramp S 680 může být na přání doplněn o dvojité lůžko umístěno nad sezením.

Detaily výbavy pro příjemnou atmosféru

Volitelná sekce sezení ve tvaru písmene L v přední části obytné plochy vytváří otevřený pocit prostoru díky dodatečnému bočnímu gauči a šikovnému půdorysu. Na sezení a zadní postele, je možné na požádání nainstalovat praktické dvojité USB porty a další zásuvky. Integrovaný šatník od podlahy po strop poskytuje úložný prostor pro lehké bundy a večerní šaty. Vozidlo je standardně vybaveno horkovzdušným dieselovým ohřívačem s kotlem, který má nejen pozitivní vliv na hmotnost a úložný prostor díky eliminaci plynových lahví, ale také zajišťuje na cestách při použití nafty větší soběstačnost.

Sporák využívá dvě kompaktní 3 litrové plynové láhve. Vozidlo má standardně tichou 152-litrovou kompresorovou chladničku s volitelnou troubou výše. Design kuchyně má světlé odstíny a zkosený přední panel, který dává vozu prostornější vzhled a umožňuje použití kuchyně ergonomičtějším způsobem. Velký panoramatický střešní otvor v obytné části vytváří uvnitř vozu příjemné a přirozené světelné podmínky. Pozoruhodný koncept osvětlení je založen na LED technologii a vyznačuje se několika úrovněmi osvětlení.

Hymer Tramp S 680

Výrobce:  Hymer

Modelová řada:  Tramp S

Model:  680

Zdroj: TZ Hymer   Foto: Hymer

Hymer GmbH & Co. KG
Hymer je od svého založení v roce 1957 pojmem v obytných automobilech a karavanech a ztělesněním prémiových obytných aut vyrobených v Německu. Je jedním z nejstarších a nejvíce inovativních výrobců karavanů a obytných automobilů v Evropě. Pilířem společnosti jsou čtyři divize: Hymer Motor Caravans, Hymer Camper Vans, Eriba Caravans a Hymer Original Parts.
Výraz „Obývák na kolech“ není pro Hymer pouze fráze. Obytné auta odrážejí přesně to, co od nich zákazníci očekávají. Vynikající kvalitu, komfort, kvalitní vybavení a nejvyšší úroveň bezpečnosti. To vše se nabízí již jako standard. Obytné vozy jsou standardně vybaveny rozsáhlými bezpečnostními prvky. Kromě toho se mohou zakazníci vždy spolehnout na komplexní škálu služeb. Společnost je nejen pozoruhodná svou dlouhou tradicí a vášní pro mobilní bydlení, ale je také jedním z předních výrobců v prémiovém sektoru díky vysokým standardům kvality a neustálým inovacím.
Hymer GmbH & Co. KG je součástí skupiny Erwin Hymer Group SE.

Domovská stránka výrobce: hymer.com

Další informace jsou k dispozici na naší stránce: Hymer

Inzerce – prodej, pronájem, koupě vozidel Hymer