Hymer GmbH & Co. KG pokračuje v oblasti obytných automobilů ve spolupráci se společností Mercedes-Benz. Hymer Tramp S poskytuje do světa karavaningu dokonalý úvod na nové úrovni: karoserie Mercedes-Benz Sprinter s pohonem předních kol a původním rámem má výrazný vliv na rezervy užitečného zatížení a světlou výšku ve vozidle.

Hymer Tramp S 680

Hymer s vozem Tramp S definuje nové standardy kvality pro ty, kteří ve světě karavaningu pouze začínají. Obytný vůz na bázi Mercedes-Benz Sprinter přesvědčuje nejen svou délkou 7,39 metru a šířkou 2,29 metru ale i sportovním vzhledem. Četné asistenční systémy, jako například asistent bočního větru, aktivní brzdový asistent nebo systém DISTRONIC, který vyhodnocuje a udržuje bezpečnou vzdálenost od vozidla jedoucího vředu, zajišťují při řízení vysokou úroveň bezpečnosti a pohodlí.

Nový design a útulný interiér

Tramp S 680 uvnitř zaujme svým přímočarým interiérem. Moderní souhra vysoce lesklých povrchů v kombinaci s matnými, dřevo imitujícími dekory nábytku vytváří příjemnou a útulnou atmosféru. Díky sníženému rámu podvozku je podlaha v celém vozidle ve vodorovné rovině, což vede k velkorysé celkové světlé výšce 2,04 metru. Prostorná koupelna se samostatnou sprchou nabízí dostatek prostoru. Celá toaletní část může být od obývací části oddělena. Vrcholem nového půdorysu je příjemné místo k sezení a dvě velkorysé postele s šířkou 83 centimetrů a délce více než 1,90 metru. Tramp S 680 může být na přání doplněn o dvojité lůžko umístěno nad sezením.

Detaily výbavy pro příjemnou atmosféru

Volitelná sekce sezení ve tvaru písmene L v přední části obytné plochy vytváří otevřený pocit prostoru díky dodatečnému bočnímu gauči a šikovnému půdorysu. Na sezení a zadní postele, je možné na požádání nainstalovat praktické dvojité USB porty a další zásuvky. Integrovaný šatník od podlahy po strop poskytuje úložný prostor pro lehké bundy a večerní šaty. Vozidlo je standardně vybaveno horkovzdušným dieselovým ohřívačem s kotlem, který má nejen pozitivní vliv na hmotnost a úložný prostor díky eliminaci plynových lahví, ale také zajišťuje na cestách při použití nafty větší soběstačnost.

Sporák využívá dvě kompaktní 3 litrové plynové láhve. Vozidlo má standardně tichou 152-litrovou kompresorovou chladničku s volitelnou troubou výše. Design kuchyně má světlé odstíny a zkosený přední panel, který dává vozu prostornější vzhled a umožňuje použití kuchyně ergonomičtějším způsobem. Velký panoramatický střešní otvor v obytné části vytváří uvnitř vozu příjemné a přirozené světelné podmínky. Pozoruhodný koncept osvětlení je založen na LED technologii a vyznačuje se několika úrovněmi osvětlení.

Hymer Tramp S 680

Výrobce:  Hymer

Modelová řada:  Tramp S

Model:  680

Více info: hymer.com

Zdroj: TZ Hymer   Foto: Hymer