Premiéra: Niesmann+Bischoff Smove (2017)

0

Niesmann+Bischoff pokračuje ve svém úspěšném tažení a přináší nový vítr do třídy polointegrovaný obytných automobilů. „Smart“ a „Move“, základní vlastnosti, které charakterizují nový automobil jsou spojeny do jednoho celku. Nový Smove. Tak to je spojení, kterým chce německý výrobce luxusních obytných automobilů vstoupit do nejrozšířenějšího segmentu rekreačních vozidel.

Niesmann+Bischoff Smove: premiérové představeníVstupem mezi polointegrované automobily (do segmentu kde Niesmann+Bischoff vstupuje poprvé), nepřináší pouze další automobil. Novým Smove chce uvést produkt odpovídající menu značky, luxus na 15 m2 a vozidlo do 3,5 tuny. Smove přináší do tohoto segmentu nové inovace, technologie a nápady. Smove už na první pohled působí velmi sportovním dojmem. K tomuto pocitu vybízí celkový design a dynamicky vyvážená střecha, která pozitivně přispívá aerodynamice vozu. Kompaktní rozměry a délky v závislosti na vnitřním uspořádání od 6,90 m do 7,40 m zajistí jízdní komfort jako v městském provozu, tak na dlouhých cestách. Podkládají to i slova výrobce: „Ať už jedete do kina nebo restauraci, Smove můžete nechat doslova za dveřmi.“.

Smove svou příbuznost k větším bratrem Arto a Flair nezapře. Od nich převzal některé osvědčené technologie, jako jsou například elektricky ovládané střešní okno nebo couvací kamera skrytá ve znaku automobilu. Mezi nové vychytávky patří především ionovacie v koupelně a kuchyni, kde se projevila vynalézavost konstruktérů Niesmann+Bischoff. V koupelně překvapí zasouvací WC nebo umyvadlo, které se tak postarají o dostatek volného prostoru při spchovaní. Kuchyňský pult je elegantně a nenapadne zakrytý a neobtěžuje. Jednoduchým odkrytím vrchní desky se promění na plnohodnotný kuchyňský kout s velkými zásuvkami. K pohodlí určitě prospívá i dvojitá podlaha a prostorná zadní garáž. Nový Smove bude k dispozici ve čtyřech půdorysech. Ve verzi s podélnými nebo příčnými zadními postelemi. Ty budou kombinovány se dvěma variantami sezení.

Do výroby se Smove dostane v březnu 2017 s předběžnou cenou začínající na částce kolem 80.000 Eur. Další informace Vám zprostředkujeme při bližším seznámení se s tímto zajímavým automobilem.

Reklama