Ve Weinsbergu vědí co děti potřebují a zrealizovali přání rodičů malých dětí. A tak je zde možnost vybavit obytné automobily CaraHome a karavany CaraOne doplňkovým balíčkem CaraKids. Doplňková výbava CaraKids, vhodná pro rodiny s dětmi, obsahuje několik detailů, které jsou šité na míru dětem různého věku. Zpříjemňují cestování nejen rodičům, ale i jejich ratolestem.

Sada obsahuje několik zabezpečovacích systémů, doplňuje stávající odkládací schránky a prostory. Součástí balíčku podle určení je například sada speciálních kontejnerů, které mohou být použity i jako židle. Vhod přijdou i kapsy s odkládací přihrádkou nebo držák nápojů určeného na stěnu pod okno v jídelně, jehož součástí jsou plastové sklenice. V koupelně je nainstalován skládací schůdek, který umožní aby i ten nejmenší dosáhl na umyvadlo.

Pro zábavu je k dispozici i samolepicí magnetická tabule pro garážová vrata nebo panely s textilním potahem a barevnými gumičkami. Samozřejmostí balíčku je ISO-Fix na zadních sedadlech. Atmosféru tomu všemu dodává milý lev Willy Weinsberg a mnoho dalších příjemných detailů.

Balíček pro obytné přívěsy vyjde na 799 € a balíček pro obytné automobily na 990 €.

Konkrétní informace balíčcích: www.weinsberg.com

Fotogalerie:

I když částka není malá, za dobrý nápad a inovaci dáváme palec nahoru.

Foto: weinsberg

Reklama