Všichni to známe, když je třeba sledovat hmotnost výbavy a zavazadel při nakládání vozidla, zvláště při dodržení hranice 3500 kilo. Weinsberg však našel na to recept. Inovaci v obytných automobilech Weinsberg pro rok 2022 představuje technologie Superlight. Znamená to mnohem víc, než jen nechat některé věci stranou.

Weinsberg Superlight Technology

Už žádný stres při nakládání zavazadel. Weinsberg umožňuje novou technologií Superlight maximální úsporu hmotnosti. Výsledkem je, že obytná auta Weinsberg 2022 budou mít nižší vlastní hmotnost, čímž získají více možností pro doložitelnost. S technologií Superlight je možné naložit bez ztráty pohodlí a funkčnosti až o 30% více. Tuto inovaci využívají v modelovém roce 2022 dva největší obytné automobily Weinsberg, integrovaný CaraCore 700 MEG a alkovna CaraHome 650 DG.

Přečtěte si také:  Atraktivní obytná dodávka Weinsberg CaraLife 630 LQ ve stylu vanlife

Hlavní prvky Superlight

Nový koncept přináší výrazné úspory hmotnosti nábytku, který je vyroben z lehkých panelů lisocore® s vysokou pevností. Použité desky mají speciální jádro a jsou částečně duté. Díky inovaci je stabilnější i konstrukce sedadel. Nová je také 52 milimetrů hrubá podlahová deska s XPS pěnou, která má zlepšenou stabilitu a izolaci.

Ocelové díly jsou navíc místy nahrazeny plastovými částmi. Listové pružiny už například nejsou vyrobeny z oceli, ale z high-tech plastu. S volitelnými lithium-ionovými bateriemi je možné v obytných automobilech Weinsberg ušetřit ještě více hmotnosti.

CaraCore 700 MEG A CaraHome 650 DG

Díky této nové technologii mají obytná auta Weinsberg výrazně nižší pohotovostní hmotnost. Integrovaný CaraCore 700 MEG Superlight je vhodný pro pět osob. Alkovna CaraHome 650 DG Superlight má separátní místa na spaní. Tento model nahrazuje 700 DG, ale je kompaktnější a ovladatelnější. Přesto je vhodný až pro šest lidí. Vyšší užitečné zatížení také umožňuje více dodatečného vybavení. Na výběr jsou balíky Smart, Media a TV a další. Obytná auta Weinsberg 2022 v superlehké verzi jsou ideálními rodinnými obytnými auty.

Přečtěte si také:  Polointegrovaná vozidla Weinsberg CaraLoft na bázi Ford Transit s novými půdorysy

Web výrobce: weinsberg.com

Foto: Weinsberg

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!