Společnost Hymer GmbH & Co. KG uvedla v roce 2018 na trh obytnou dodávku, která je ideální pro nováčky ve světě obytných automobilů. Právě na základě tohoto vozu, HYMERCAR Free 600, přináší nyní společnost z Bad Waldsee speciální edici Blue Evolution. Modely edice mají obzvlášť sportovní design, jsou nabité funkcemi a vybavením.

Dvoubarevný design exteriéru se speciální barvou Metallic Storm Blue a Black dělá edici HYMERCAR Blue Evolution ještě výjimečnější. Černé detaily, jako je střešní nástavba, mřížka chladiče a 18-palcová kola z lehkých slitin, dodávají modelu sportovní a moderní vzhled. Vnějšímu designu Blue Evolution dominuje i přední nárazník v barvě karoserie a světlomety s tmavým tónováním. Interiér se vyznačuje lesklým stříbrným designem, bílými uzamykatelnými dvířky, dvoubarevným šedým čalouněním a novou podlahou Evolution. Barevné schéma dodává interiéru speciální edice mimořádně čistý a moderní vzhled. K hlavním barvám jsou přizpůsobeny i polštáře s modrým vzorem pepito a modrá římská roleta na okně v místě sezení. Praktická kapsa na nářadí ve vstupním prostoru s výšivkou „Blue Evolution“ dodává interiéru příjemný nádech.

Hymercar Free 600 Blue Evolution

Speciální edice HYMERCAR Free Blue Evolution s kompaktní délkou vozidla do 6 metrů a pohotovostní hmotností do tří tun nabízí i dostatek prostoru pro zavazadla, bez omezení požadované úrovně pohodlí. Velké zadní lůžko, které lze snadno složit a střešní stanová nástavba poskytují prostor na spaní až pro čtyři osoby. Stůl v prostoru posezení má výsuvnou plochu, takže jej mohou pohodlně využívat čtyři lidé. Díky velkému množství úložného prostoru, 90-litrové chladničce a koupelně s funkcí vnější sprchy, umožňuje Blue Evolution kempování i ve volné přírodě.

Zdroj: PR
Foto: Hymer