Dethleffs si připomíná významné výročí a důležitý milník v historii značky. V roce 1931 postavil Aristo Dethleffs svůj první karavan a zahájil výrobu rekreačních vozidel, které nesou jeho jméno. Přesně o 90 let později, speciálně pro tuto slavnostní příležitost, připravil výrobce z Isny novou modelovou řadu polointegrálnych automobilů, která se vyznačuje zajímavou standardní výbavou a příznivým poměrem cena / kvalita. V souvislosti s výročím ji Dethleffs pojmenoval „Just 90“.

Dethleffs si vybral tento název, protože je to nejlepší definice toho, co vozidlo nabízí. Tedy vše co je potřebné na cestu a potěšení z jízdy. Dethleffs Just 90 je moderní obytné auto, které díky své příjemné ceně v kombinaci s velkorysým standardním vybavením, je vhodný i pro lidi začínající s karavaningem. Just 90 tedy nabízí vše, co potřebujete. Doplňky, jako kožený multifunkční volant, manuální klimatizace v kabině, sedadla řidiče a spolujezdce s nastavením výšky a sklonu včetně područek, tempomat, denní LED světla, elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka jsou doplňky, které jsou standardem. Kromě toho, součástí je velké střešní okno, které lze otevřít, interiér je možné pohodlně zatemnit a vhod přijde i ochrana proti komárům. Vstupní dveře s oknem jsou široké 70 cm a lze je centrálně uzamknout. Příjemnou atmosféru poskytuje úsporné LED osvětlení.

Přečtěte si také:  Carado T457 se sezením tváří v tvář doplňuje novou generaci polointegrovaných vozů

Interiéru dominuje vkusná kombinace světlého dřeva Rosario Cherry s bílým dekorem dvířek nástěnných skříněk, kuchyňské desky a stolu, aby se zvýraznil jeho čistý a lineární design. Čalounění je v moderní šedé barvě. Díky této barevné kombinaci působí interiér prosvětleně, mladě a svěže.

Modelová řada se šesti půdorysy

Rada Just 90 zahrnuje celkem šest půdorysů s vnější délkou od 696 cm do 741 cm. Nejkompaktnější z řady jsou s délkou méně než sedm metrů modely Just 90 T 6752 DBL a T 6812 EB. Modely T 6812 EB, T 7052 EB a T 7052 EBL mají v zadní části samostatná podélně lůžka. Modely T 6752 DBL, 7052 DB a 7052 DBL mají vzadu uprostřed královskou manželskou postel.

Přečtěte si také:  Nový kempingový minivan Dethleffs Globevan na bázi Fiatu Ulysse
Dethleffs Just 90
Dethleffs Just 90 T 7052 DBL

Všechny modely je možné volitelně objednat se spouštěcím lůžkem. Zvláštností EBL a DBL je uspořádání lavic v podélném směru, což má za následek pocit většího a otevřeného prostoru. Modely EB a DBM zahrnují rozložení obývacího pokoje pohovku ve tvaru L s dalším křeslem na straně při vstupu. Za příplatek je možné tuto skupinu sezení přeměnit na další lůžko. S výjimkou T 6812 mají všechny půdorysy samostatnou sprchu a toaletu, které lze spojit do jedné koupelny oddělující přední obývací část od ložnice. Interiér celé řady disponuje dostatkem úložného prostoru, kuchyňka je ve tvaru L a obsahuje chladničku s mrazničkou o objemu 142 litrů. Kuchyň u modelů s označením L je orientovaná do obývacího prostoru s uspořádáním lavic tváří v tvář. Prostorná garáž je přístupná z obou stran.

Přečtěte si také:  Sunlight posiluje svůj segment polointegrovaných vozů o modely na podvozku Ford Transit

Všechny modely jsou standardně postaveny na základně Fiat Ducato s motorem o objemu 2,3 ​​litru s výkonem 120 koní. Nejkratší Just 90 je k dispozici od 48.599 Eur.

Foto: dethleffs

Dethleffs GmbH & Co. KG

Společnost Dethleffs je jedna z nejtradičnějších výrobců karavanů a obytných vozů v historii, když zakladatel společnosti Arist Dethleffs navrhl první „obytný vůz“ v Německu již v roce 1931. Od samého počátku je společnost pevně spojena s lokalitou Isny ​​​​im Allgäu. Ve prospěch výroby v jižním Německu hovoří nejen kvalitativní důvody, ale také společenská odpovědnost. Dethleffs podporuje globální společnost, která dlouhodobě zajišťuje pracovní místa v regionu. Průkopnický duch zakladatele společnosti je cítit dodnes. Je to v neustálém dalším vývoji a nesčetných inovacích.
Společnost Dethleffs je dnes nezávislou dceřinou společností skupiny Erwin Hymer Group.

Domovská stránka výrobce: dethleffs.de

Další informace jsou k dispozici na naší stránce: Dethleffs


Inzerce – prodej, pronájem, koupě vozidel Dethleffs

Líbil se Vám článek?

Dejto to najevo a kupte naši redakci kávu.
Podpořte ji peněžitým darem bankovním převodem na účet
2400806950 / 2010
nebo naskenujte QR kód s údaji k platbě. Výši částky si určete sami. Děkujeme!