Dethleffs připravuje model Trend Edition s rozšířeným kompletním standardním vybavením, který je zaměřen především na začátečníky a rodiny. Poloinregrovaný obytný automobil je k dispozici ve třech půdorysech, které vycházejí z nejpopulárnějších modelů Dethleffs. Sladěné obytné prostředí je tvořeno pohodlnými a kvalitními komponenty z nejprodávanějších modelů značky.

Interiéru dominuje světlý interiér s nábytkem v barvě Rosario Cherry a čalouněním Bella Vista. Komfort Trend Edition zajišťuje dostatečný prostor s velkým sezením do L, nad kterým se nachází volitelné spouštěcí lůžko. Kuchyně nabízí 3-plotýnkový sporák, prostorné zásuvky s měkkým dorazem, velkorysou pracovní desku a 142 litrovou lednici s odděleným mrazákem. Samostatné podélné lůžka je možné snadno přeměnit na jednu velkou odpočinkovou plochu. Pohodlná královská postel u modelu T 7057 DBM je snadno přístupná ze tří stran. Snadný přístup do interiéru s příjemným moderním nábytkem umožňují 70 cm široké vstupní dveře. Prostorná zadní garáž je přístupná z obou bočních stran.

Poprvé bude Trend Edition představen na Caravan Salonu v Düsseldorfu (31.8 – 8.9.2019). Ceny obytných vozů se základem Fiat Ducato a výkonem 120 koní začínají na částce 48.999 Eur

Foto: Dethleffs