Hymer rozšiřuje svou třídu B-Class o MasterLine. Nový integrovaný obytný automobil s pohonnou jednotkou Mercedes-Benz Sprinter bude k dispozici od konce května. Zvláštností téměř osm metrů dlouhého vozu je panoramatické čelní sklo bez viditelného A sloupku. MasterLine s rovnou podlahou a vnitřní výškou 1,98 metru budou zpočátku reprezentovat dva půdorysy ve třídě do 4,5 tuny, I780 a I790.

Nezaměnitelný Interiér

Ložnice modelu MasterLine 780 nabízí dvě mimořádně pohodlné lůžka o délce více než dva metry a šířce téměř 90 centimetrů, které lze proměnit na jednu velkou relaxační plochu. Typ 790 má elektricky výškově nastavitelnou manželskou postel s rozměry 200×156 centimetrů. Pohodlné sezení ve tvaru písmene L s polštáři je rovněž zvětšené a pohodlnější než kdykoliv předtím.


Nové jsou i promyšlené funkce kuchyňského nábytku s velkou pracovní plochou a hybridním vařičem, který kombinuje plynovou a indukční varnou desku. Nádrže na 180 litrů čisté a 150 litrů odpadní vody zajišťují dostatečnou dobu soběstačnosti. V koupelně je sprchový kout s výškou 1,94 metru.
Světlý nábytek Grand Oak je kombinovaný s prvky v moderní bílé, zatímco tmavší interiér Velvet Ash zdobí barevné elementy. Po novém bude vnitřní prostor automobilu obsahovat šest USB portů.

Hymermobil B-Class MasterLine I 780

Spolehlivý základ a podvozek

Výbornou stabilitu a pohodlí cestování poskytuje inovativní podvozek SLC s nezávislým zavěšením kol. Obě modely mají pohonnou jednotku o výkonu 143 koní, nebo volitelně s vyšším výkonem 177 koní. Volitelná je i devítistupňová automatická převodovka.

Ceny novinek B-Class MasterLine začínají na částce 104.990 Eur.

Více info: hymer.com

Foto: Hymer