Společnost Hymer GmbH & Co. KG představila loni svou nejnovější modelovou řadu obytných dodávek Hymercar Free, která je k dispozici ve dvou verzích, 540 a 600. V reakci na vysokou poptávku, rozšiřuje nyní výrobce z Bad Waldsee v Německu, modelovou řadu o Free 602.

Obytné dodávky se stávají ve světě nezávislého cestování stále více oblíbenější. Právě tento nárůst chce Hymer zachytit a přichází s novým, kompaktním vozem do délky šesti metrů a hmotností do tří tun. Spolu s rozsáhlou standardní výbavou je dodávka na bázi Fiat Ducato skutečně všestranná a ideální pro nováčky ve světě obytných automobilů. Stejně jako předchůdci, je nový model pozoruhodný inteligentním využitím prostoru, kompaktními rozměry a rozsáhlou, vysoce kvalitní standardní výbavou, takže je ideálním společníkem pro cestovatele se smyslem pro dobrodružství. Světlým bodem nového vozu jsou dvě samostatná lůžka pro větší pohodlí při spánku.

Uspořádání pro pohodlí

Nový je koncept interiérového designu se dvěma podélnými lůžky a praktickou šatní skříň. Díky volitelné střešní stanové nástavbě (pop-top střeše) může poskytnout pohodlí až pro čtyři osoby. Alternativou k nástavbě je prostor posezení, který může být v rámci doplňkové výbavy přestavěn na samostatné lůžko, čímž vznikne prostor pro celkem tři osoby. Podle vyjádření společnosti Hymer je model Free 602 atraktivní zvláště pro mladé rodiny. Navíc nízká hmotnost vozidel znamená výhodu dodatečné nosnosti pro sportovní a kempingové vybavení.

Hymercar Free 602

Svěží interiér

Interiér nového uspořádání má čerstvý a moderní vzhled s matným bílým povrchem se stříbrnými, šedými detaily v kombinaci s teplým dubovým dekorem. Otočný stůl v obytné zóně může být rozšiřený tak, aby vyhovoval několika pasažérům. Díky rozšíření o venkovní sprchu nemusite strávit chvíle pouze v kempu. Síťky proti hmyzu, izolované okna a podlaha pro zimní období ve standardní výbavě garantují podmínky pro celoroční kempování. Pro zvýšení pohodlí a designu nabízí Free volitelný balíček vybavení „Ready to camp“, který mimo jiné obsahuje vnitřní žaluzie a moderní disky z lehké slitiny.

Hymercar Free s novým uspořádáním 602 bude k dispozici od podzimu roku 2018.

www.hymercar.com

 

Foto: Hymercar