Moghome od Ziegler Adventure znamená nezávislost a jistotu zároveň

0
Pro majitele obytných automobilů, kterým dobrodružství začíná tam, kde končí silnice, připravila firma Ziegler Adventure svůj model Moghome. Moghome je další definicí moderního dobrodružství. Kombinuje svobodu cestování, kdekoli se dostat a jistotu, že se tam dostane. Ať už po asfaltu, štěrku, písku nebo sněhu. Můžete zůstat na odlehlých místech, aniž byste obětovali komfort ubytování.

Ideální expediční základ

Ziegler Adventure Moghome je založen na klasickém Unimog U 4023. Jeho výkony a možnosti ani nemusíme dopodrobna rozebírat. Jsou prostě špičkové. Poskytuje jedinečnou kombinaci pohyblivosti v terénu a vysokou účinnost. Jeho vysoká světlá výška (50 cm) umožňuje překonávat překážky, ať už jde o vodu, štěrk nebo kameny. Nezklame dokonce ani v nejprudším stoupání (100%). Voda mu nedělá problémy až do hloubky 1,2 m. Teploty zvládá v pohodě od -30 do +45 °C. Pod kapotou se nachází 5,1 litrový dieselový motor Euro VI s výkonem 170 kW / 231 koní. Stručně řečeno: Unimog je ideální pro expedice a pro Moghome poskytuje dokonalý základ.

Ziegler Adventure Moghome

Výbava

Komfortní, vzduchem odpružené sedadla řidiče a spolujezdce v klimatizované kabině jsou otočné a vyhřívané. Poslech hudby je prostřednictvím CD rádia s Bluetooth technologií. Multifunkční volant je nastavitelný ve dvou směrech. Pohodlí napomáhá monitor zadní kamery, prachový filtr, tepelně izolační sklo, centrální zamykání, tempomat apod.

Ziegler Adventure Moghome

Obytná nástavba

Obytná buňka je robustní a vhodná pro off-road použití. Navzdory kompaktnímu a expedičnímu vzhledu poskytuje spoustu pohodlí a pocit prostoru. Dlouhá je 425 a široká 233 cm. Vnitřní světlá výška jsou 2 metry. Skupinové sezení je tvořeno podélnými lavicemi a posuvným stolem v přední části. Nad sezením se nachází spouštěcí lůžko. Moghome má kvalitní kuchyňské vybavení, kombinovanou mikrovlnou troubu a dvojitý indukční varnou desku Miele. Chladnička má kapacitu 130 litrů. Samostatná sprcha a koupelna s kazetovým WC se nacházejí v zadní části na straně řidiče. Moderní elektrotechnika s lithium-iontovými bateriemi a volitelnými solárními panely 240 WP (960 Wh / den) dodává potřebnou energii i ve vzdálených lokalitách. Okna a světlíky jsou vybaveny moskytiérami a zatemněním. Příjemné klima v chladných dnech zajišťuje kombinovaný ohřívač Webasto Evo 6. Nádrž na čistou vodu má úctyhodných 230 litrů. Na filtraci vody je použit filtr Biolit 97. Nádrž odpadní vody pojme 60 litrů.

 

 

Pro ty, kteří chtějí poznat Moghome detailně a prakticky, Ziegler Adventure nabízí i jeho pronájem.

Vice info: Ziegler Adventure

Foto: Ziegler Adventure